id: k9tg5g

Szlachetna Paczka dla Pani Barbary i jej córki Anny

Szlachetna Paczka dla Pani Barbary i jej córki Anny

Nasi użytkownicy założyli 1 189 098 zrzutek i zebrali 1 252 665 820 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Hej,

Ruszamy z projektem Szlachetna Paczka w OTTO , serdecznie zachęcam do wpłat, tak abyśmy wspólnie mogli pomóc Pani Barbarze i jej córce Annie

Poniżej znajduje się krótki opis, wybranej przez Nas rodziny

Razem możemy więcej :)

Pani Barbara samotnie opiekuje się ciężko chorą córką Anną - która choruje na podostre stwardniające zapalenie mózgu i od kilku lat leży w łóżku podłączona do respiratora. Choruje od dziecka, jednak kilka lat temu jej stan pogorszył się i obecnie nie oddycha samodzielne, jest karmiona dojelitowo, nie mówi. Całe życie pani Barbary skupia się wokół córki - nie może zostawić jej samej ani na chwilę, bo nigdy nie wie, kiedy trzeba będzie wezwać pogotowie. Kobiety mieszkają w bardzo skromnych warunkach w jednopokojowym mieszkaniu. Mają bardzo ograniczony kontakt ze światem. Odwiedza je głównie lekarz, pielęgniarka i rehabilitant. Czasami pani Barbarze pomaga druga córka wraz z mężem, ale najczęściej kobieta jest zdana na siebie. Pani Anna choruje od 34 lat i przez cały ten czas jej mama, która wcześniej pracowała w dużym zakładzie produkcyjnym, opiekuje się nią dzień i noc. Miesięczny dochód pani Barbary to kwota 2955 zł. Po opłaceniu rachunków, a przede wszystkim po zakupie leków, oraz środków pielęgnacyjnych i opatrunkowych ( 1995 zł ), na życie zostaje zaledwie 480 zł miesięcznie na osobę.


Piękno Rodziny

Pani Barbara, mimo bardzo trudnej sytuacji która ją spotkała, nie traci wiary w to, że Bóg nad nią czuwa. Wierzy, że to dzięki opatrzności Bożej ma jeszcze siły do opieki nad panią Anną. Bardzo kocha córkę, a jej największym marzeniem jest to, żeby jej dziecko mogło powiedzieć do niej chociaż jedno słowo. Pani Barbara całe swoje życie poświęciła córce, rezygnując z pracy. Jej jedyną przyjemnością jest obecnie szycie na maszynie. Traktuje swoje dziecko z wielką czułością, dbając, aby niczego jej nie zabrakło i rezygnując ze wszystkich swoich potrzeb, aby zapewnić jej jak najlepszą opiekę. Ich życie to dowód na to, jak piękna i bezgraniczna potrafi być macierzyńska miłość.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 22

TD
Tomasz Dudek
500 zł
 
Dane ukryte
170 zł
AM
anna marchewka
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
ŻA
Żaneta
100 zł
MJ
Milena Jakubowska
70 zł
MP
Marta
70 zł
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MA
Marcin
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!