id: k9y9rw

Dom marzeń dla czteroosobowej rodziny

Dom marzeń dla czteroosobowej rodziny

201 zł 
z 300 000
0%
zakończona 31.05.2019r
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Celem mojej zrzutki jest zebranie pieniędzy na budowę własnego domu.

Nasz wymarzony projekt to samowystarczalny dom o powierzchni około 180m, którego własnymi silami nie jesteśmy w stanie postawić. Koszt takiego domu znacznie podnosi ogrzewanie. A tu z uwagi na wygodę i myśl o ekologii chciałbym zainstalować pompę ciepła zasilaną baterią solarną. Dodatkowo, w naszej miejscowości w okresie wiosna - lato są problemy z dostawą wody, wiec chcemy mieć własną studnię głębinową. Sporo wymyślania, ale skoro ma to być dom naszych marzeń, to chciałbym, żeby po wybudowaniu jego utrzymanie było jak najmniej kosztowne, nastawione na samowystarczalność i ekologię, a zwłaszcza o tym ostatnim ostatnio mówi się coraz głośniej.

Poniżej kilka zdjęć projektu, który chcielibyśmy zrealizować.

Do budowy domu przygotowujemy się już od około roku. Mamy działkę i załatwioną sporą część dokumentacji urzędowej. W przyszłym miesiącu będziemy musieli dokonać zakupu projektu i jeśli nie będzie jakichś nieoczekiwanych problemów, to myślę, że zaraz po wakacjach ruszymy z budową domu. Niezależnie od tego, czy uzyskamy Twoje wsparcie, czy też nie, to dom zacznie powstawać. Prawda jest jednak taka, że bez wsparcia finansowego będziemy musieli wybrać inny projekt, mniejszego i tańszego w budowie domu, który sfinansujemy kredytem hipotecznym, a z kolei sama budowa będzie przeze mnie w większości wykonana własnoręcznie, żeby ograniczyć koszty. Dlatego prosząc o wsparcie finansowe, proszę również o czas, który mógłbym spędzić z rodziną i o spokój, ponieważ wizja spłacania kredytu przez co najmniej 20 lat jest dla mnie naprawdę straszna.

Z góry dziękuję wszystkim darczyńcom. Modlę się żeby znaleźli się ludzie chcący nam pomóc zrealizować marzenie w postaci budowy domu marzeń.

Pozdrawiam.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Do roboty Lenie

    No tak. Najlepiej żeby ktoś z własnych pieniędzy ciężko zarobionych ufundował Ci dom. Jak Cie nie stać to zbuduj mniejszy zebraku. Albo weź kredyt jak normalni ludzie.

Nasi użytkownicy założyli

892 372 zrzutki

i zebrali

833 906 352 zł

A ty na co dziś zbierasz?