id: ka24ay

Zbiórka na budowę masztu łączności radiowej dla Grupy Poszukiwawczo Ratowniczej

Zbiórka na budowę masztu łączności radiowej dla Grupy Poszukiwawczo Ratowniczej

Nasi użytkownicy założyli 957 423 zrzutki i zebrali 964 032 807 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drodzy Państwo!


Jesteśmy grupą, która na co dzień zajmuje się poszukiwaniem i ratowaniem osób zaginionych, tym razem my potrzebujemy pomocy.


Od dwóch lat w ramach Grupy Poszukiwawczo Ratowniczej, bierzemy udział w akcjach poszukiwawczych na terenie województwa lubelskiego a także poza jego granicami.

Oprócz udziału w akcjach, podejmujemy szereg działań edukacyjnych oraz prewencyjnych, organizując pokazy pierwszej pomocy, pomagając bezdomnym w okresie zimowym, biorąc udział

w zbiórkach ulicznych.

Łącznie w ciągu roku bierzemy udział w ponad 90 przesięwzięciach oraz akcjach.


Wszelkie podejmowane przez nas działania są prowadzone ochotniczo w ramach wolontariatu.


Kilka miesięcy temu, we własnym zakresie przystosowaliśmy naszego busa, do pełnienia roli punktu koordynacji akcji poszukiwawczych, wyposażając go w oświetlenie zewnętrzne oraz wewnętrzne, komputer, monitory, instalację elektryczną zabudowy, plecak reanimacyjny, przenośne środki łączności radiowej oraz wyposażenie indywidualne ratowników i inny drobny sprzęt niezbędny podczas działań poszukiwawczych.


Jedyną rzeczą, której brakuje do ukończenia tego projektu, jest przenośny maszt radiowy, który po rozłożeniu na miejscu działań, znacząco ułatwiłby porozumiewanie się patroli poszukiwawczych w terenie.


Niestety, wszelkie nasze środki zostały przeznaczone na wykonanie i wyposażenie zabudowy samochodu, a zakup masztu radiowego stał się dla nas wydatkiem nie do osiągnięcia.


Dodatkowo, w ramach zrzutki, planujemy uzbierać pulę pieniędzy, którą przeznaczylibyśmy na zakup paliwa na dojazd do miejsc akcji poszukiwawczych.


W związku z powyższym, zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą wsparcia zakupu anteny, masztu, wykonania niezbędnej instalacji oraz częściowego pokrycia kosztów paliwa związanych z działaniami w ramach akcji poszukiwawczych.


Zapewniamy, że każda zebrana złotówka zostanie prawidłowo zainwestowana, co przyczyni się do usprawnienia przebiegu akcji poszukiwawczych i umożliwi dalsze działania naszej Grupy w celu ratowania życia i zdrowia osób zaginionych.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 23

TJ
Timber Jackson
 
Dane ukryte
100 zł
DO
Dorota Oleszczuk
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
KP
Karolina Pykra
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MS
Marek Szymczak
50 zł
MB
Michał Bańko
50 zł
DM
Dominika
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!