id: ka64em

Studio treningu i zdrowego trybu życia

Studio treningu i zdrowego trybu życia

10 zł
z 150 000
0%
zakończona
16.08.2020r
1
wspierający
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 036 373 zrzutki i zebrali 1 105 109 049 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Pomóż mi otworzyć miejsce w którym będę mógł pomagać w walce z chorobą cywilizacyjną czyli otyłością, poprawiać postawę ciała ludzi poprzez ćwiczenia korekcyjne i wzmacniające, prowadzic treningi i uświadamiać wszystkich jak ważne jest zdrowe odżywianie i ruch. Miejsce w którym również młodzi sportowcy będą mogli się rozwijać.

Kręgosłup to podstawa naszego ciała, nie dbając o niego w prawidłowy sposób dochodzi do różnych schorzeń i problemów takich jak np. plecy okrągłe (hiperkifoza piersiowa), nadmierne wygięcie kręgosłupa do przodu (hiperlordoza lędźwiowa), czy np boczne skrzywienia kręgosłupa (skolioza).

Niestety od 1980 roku liczba osób otyłych w Polsce i na świecie się podwoiła, to wszystko bije na alarm. Trzeba coś z tym zrobić!

Dlaczego ta zrzutka?

Moim marzeniem od bardzo dawna jest otwarcie własnego miejsca gdzie mógł bym prowadzić treningi i uświadamiać dzieci i dorosłych jak bardzo ważne jest to żeby się ruszać i zdrowo odżywiać. Oczywiście w miarę rozsądku. Też byłem kiedyś dzieckiem i zmuszenie mnie do kompletnego zrezygnowania ze słodyczy by nie przeszło :) Ale można to pogodzić :) Drugim marzeniem jest to aby pomagać młodym sportowcom stać się lepszymi. W Polsce niestety nie mamy na tyle rozwiniętej bazy treningowej i wiele talentów przepada. Brakuje miejsc do specjalistycznego treningu. Dlatego jakiś czas temu pomyślałem żeby połączyć takie dwa miejsca, uświadamiać jak ważny jest ruch i dieta plus pomagać osobom które to wiedzą, ale ze względu na brak warunków nie mogą się rozwijać.

Dlatego pomyślałem o Studio treningu i zdrowego trybu życia!

Z jednej strony można by prowadzić zajęcia z gimnastyki korekcyjnej dla dzieci i młodzieży, prowadzić wykłady o zdrowym odżywianiu, a z drugiej udostępnić młodym sportowcom warunki w których będą mogli się przygotowywać aby być lepszymi i osiągać jak najlepsze wyniki sportowe.

Kim jestem? Od 10 lat pracuję jako trener piłki nożnej, instruktor gimnastyki korekcyjnej i trener personalny. Dlatego mam rozeznanie na problemy które wyżej opisałem.

Otwarcie takiego miejsca uniemożliwiają mi tylko koszty jakie się z tym wiążą.

Składa się na nie między innymi sprzęt który jest potrzebny do treningów i czynsz za wynajem lokalu.

Z góry dziękuję za Państwa pomoc i ja również służę pomocą w razie pytań.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 6

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Wskazówki żywieniowe
Za Waszą pomoc również chce się odwdzięczyć tym na czym znam się najlepiej, na adres email prześlę wskazówki żywieniowe które na pewno się przydadzą
20 zł
Zakończona

Wpłaty 1

MK
10 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!