id: ka7zt2

Dominik Ciepliński - na rehabilitację i protezę nogi

Dominik Ciepliński - na rehabilitację i protezę nogi

Nasi użytkownicy założyli 1 188 440 zrzutek i zebrali 1 251 337 061 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • cc3a5d10dcc2262e.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

W dniu 5 czerwca 2021 roku w godzinach rannych Dominik Ciepliński był uczestnikiem wypadku drogowego w miejscowości Liniewo . Kierujący pojazdem ciężarowym uderzył w jego pojazd. Skutki tego wypadku okazały się tragiczne dla Dominika. Okazało się , iż aby ratować życie Dominika lekarze musieli amputować mu lewą nogę tuz nad kolanem. Ponadto Dominik w wyniku wypadku doznał wielu innych poważnych obrażeń , tj.. połamana miednica , uraz śledziony , połamane zebra , złamana kostka prawej stopy.


Przed Dominikiem długa i kosztowna rehabilitacja. Myślę , że w społeczności Liniewa , gminy Liniewo jak i sąsiednich miejscowości jest on osobą bardzo znaną z swej osobowości. Zawsze pomagał innym , był optymistycznie nastawiony do życia. Zawsze jest uśmiechnięty , pełen życia. Wszyscy którzy go znają wiedzą ,jaką jest on życzliwą osobą. Dominik spełniał swoje pasje , marzenia . Każdy pamięta jego z występów orkiestry na przeróżnego rodzaju uroczystościach.


W dniu dzisiejszym miałem okazję z Dominikiem porozmawiać i jak długo żyję nie spotkałem tak optymistycznie nastawionego do dalszego życia człowieka jak on , po tym co go spotkało. Jego słowa "ja chce pracować , już się rehabilituje , mam dla kogo żyć" głęboko mnie poruszyły. Człowiekowi załamał się świat , z dnia na dzień zmieniły się priorytety . A Dominik .... nie użala się , pomimo bólu i dalekiej drogi jest pewien jednego - CHCE DALEJ CZYNNIE UCZESTNICZYĆ W ŻYCIU CODZIENNYM , CHCE PRACOWAC ,GRAĆ W ORKIESTRZE.Brakuje tylko jednego , oprócz jego determinacji w powrocie do zdrowia , brakuje pieniędzy na protezę nogi , którą za jakiś czas będzie musiał zakupić .W tym miejscu zwracam się do ludzi dobrej woli , pomóżmy Dominikowi w jego powrocie do zdrowia , w powrocie do takiego funkcjonowania , aby mógł dalej spełniać się zawodowo , realizować plany , poświęcać się hobby.


Pomóżmy Dominikowi wrócić do zdrowia.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 279

preloader

Komentarze 7

 
2500 znaków