id: kabhe5

Pomoc dla dzieci ze Szpitala Dziecięcego we Lwowie

Pomoc dla dzieci ze Szpitala Dziecięcego we Lwowie

74 092 zł 
z 500 000
14%
zakończona 06.04.2022r
644 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Ludzie poszkodowani działaniami wojennymi potrzebują naszej pomocy!

Zrzutka dla dzieci ze szpitala dziecięcego w Ukrainie.


Dziś wszyscy jednoczymy się z naszymi sąsiadami za wschodnią granicą – ludźmi, którzy chcieliby móc żyć w pokoju, a którym ta szansa została odebrana. Ostatnie dni udowodniły, jak olbrzymie jest nasze wsparcie. Niestety, wciąż trwająca wojny sprawia, że poszkodowanych mieszkańców Ukrainy jest coraz więcej. Liczyć ich trzeba już w milionach. Wśród nich są niestety także dzieci.


Jesteśmy po pierwszej wizycie we Lwowie, gdzie odwiedziliśmy ostatni funkcjonujący Szpital Dziecięcy. Małym pacjentom organizujemy obecnie transport do szpitali w Polsce. Jednak nie wszystkich możemy zabrać, ze względu na stan zdrowia pacjentów. Chcielibyśmy, by lwowski szpital nadal funkcjonował. Do tego niezbędne są środki i sprzęty medyczne (zarówno podstawowe, jak i te specjalistyczne). Zdobycie ich jest coraz cięższe, a z każdym kolejnym dniem zapotrzebowanie na nie rośnie.


Pozostajemy w stałym kontakcie z dyrektorem szpitala dziecięcego, który na bieżąco przekazuje nam informację o aktualnych brakach. Możemy skutecznie pomóc lekarzom i ich małym pacjentom. Zróbmy wspólnie zrzutkę, z której pieniądze zostaną przekazane transzami, na aktualne potrzeby lwowskiego szpitala.


Przebieg sytuacji będziemy relacjonować na bieżąco na kanałach SM http://instagram.com/marcindubiel oraz http://instagram.com/famemmatv


https://youtu.be/2fgAz5NEWvs


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 644

preloader

Komentarze 14

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

893 540 zrzutek

i zebrali

836 504 880 zł

A ty na co dziś zbierasz?