id: mvt7ym

Braki w magazynie, puste miski... - zbieramy karmę dla bezdomniaków!

Braki w magazynie, puste miski... - zbieramy karmę dla bezdomniaków!

Nasi użytkownicy założyli 936 561 zrzutek i zebrali 927 078 926 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jesteśmy pod absolutną kreską - to już druga sytuacja w tym roku w odstępie ledwie miesiąca która zmusza nas do organizowania pilnej zbiórki pożywienia dla podopiecznych SCHRONISKA PSIE POLE W RACŁAWICACH. Tworzymy tę zrzutkę dla wszystkich a zwłaszcza tych, którzy chcieliby pomóc jednak nie są w stanie zorganizować akcji zbiórkowej lub dowieźć nam karmy.


Magazyny po raz kolejny są puste. Brakuje nam karmy suchej, mokrej - zarówno dla psiaków jak i kociaków. Sytuacja jest krytyczna, dlatego zdając się na Wasze zaufanie do naszych działań PROSIMY O POMOC.


Przekonaliśmy się już wielokrotnie o tym, jak siła udostępniania oraz chęć pomocy dużych grup osób są w stanie uratować sytuacje naszych podopiecznych - świadectwem tego był Ułamek, który uległ koszmarnemu wypadkowi samochodowemu i na cito potrzebował operacji ortopedycznej ratującej jego zdrowie a nawet i życie. Dzięki mobilizacji udało się zebrać pieniądze na jego leczenie w zastraszająco szybkim tempie. Mamy szczerą nadzieję, że w przypadku tak podstawowej kwestii jak karma również udało nam się zasłużyć na Wasze wsparcie!!!!


Każda, nawet najmniejsza kwota ma tu gigantyczne znaczenie - za całą zebraną sumę zamierzamy zakupić jednorazowo większą ilość karmy co udokumentujemy Wam stosowną fakturą.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 125

AK
Anita Kowalska
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MW
Marcin Wer
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
LB
Lena Barylewicz
5 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
KK
Kamil Kowalski
900 zł
DN
Dariusz Niezgoda
25 zł
AG
adrian gajdek
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków