Aktualności1

 • Wznawiamy zbiórkę dla Pani Eli.

  Od początku zbiórki do końca września, na wynagrodzenie Pani Eli udało nam się zgromadzić 7 870 zł.

  W tym samym czasie Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej poniosła koszty związane z tym wynagrodzeniem w kwocie 12 470,64 zł.

  Pomagamy i będziemy pomagać Pani Eli w każdy możliwy sposób. Wierzymy jednak, że jak zwykle możemy liczyć na wsparcie ludzi o dobrym sercu.

  Pomóżcie nam utrzymać możliwość legalnego zatrudnienia Pani Eli.

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Pani Elżbieta całe dzieciństwo spędziła w domu dziecka. Pracowała całe życie chociaż nie ma na to żadnej dokumentacji ponieważ pracowała u sadowników przy zbiorze owoców. Z legalnego zatrudnienia mamy ślad dwóch lat pracy.

We wczesnym dzieciństwie zdiagnozowano u Pani Eli padaczkę, która skutecznie zniechęciła pracodawców do zatrudnienia jej. Ta dzielna kobieta przez 20 lat mieszkała w miejscach niemieszkalnych a od 6 miesięcy jest mieszkanką Pensjonatu socjalnego „Św. Łazarza”.

Nasza Pani Ela ma złożony wniosek o przyznanie lokalu socjalnego z zasobu m. st. Warszawy w dzielnicy Ursus. W schronisku wykonuje drobne prace związane z przygotowaniem posiłków. Chcielibyśmy zatrudnić ją legalnie na pół etatu.

Dla pracodawcy, miesięczny koszt takiego zatrudnienia to 1.567 zł, co daje rocznie 18.804 zł. Dzięki Waszemu wsparciu Pani Ela będzie miała umowę o pracę z wynagrodzeniem 1.300 zł miesięcznie.

Otwieramy zbiórkę pieniędzy na jej legalne zatrudnienie i głęboko wierzymy że przy Waszym wsparciu wrócimy jej wiarę w ludzi.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 155

OJ
Olaf Jankowski
2 000 zł
 
Dane ukryte
350 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
150 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
 • Aleksandra Tomaszewska

  I takie osoby powinny być finansowane z naszych podatków - osoby niezaradne życiowo, skrzywdzone a nie nieroby, które wolą żyć za cudze i rąk pracą nie zhańbić, ja się pytam dlaczego pomoc dla tej Pani jest teraz, kiedy ma już 68 lat i powinna być na godnej emeryturze i dlaczego że zrzutki A nie od Państwa.... dlaczego u nas Social jest dla ludzi cwanych A dla prawdziwie potrzebujących mamy się zrzucać....

 • Róża

  Powodzenia

  10 zł

Nasi użytkownicy założyli

752 630 zrzutek

i zebrali

543 078 299 zł

A ty na co dziś zbierasz?