id: kbccgw

Ofiara za dewocjonalia sw Charbela na szczytny cel

Ofiara za dewocjonalia sw Charbela na szczytny cel

Nasi użytkownicy założyli 1 166 995 zrzutek i zebrali 1 214 166 952 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzien dobry, ze względu na ogromne zainteresowanie nie chcę pobierać wpłat na swoje konto bankowe by nie mieć problemów z urzędem skarbowym. Moim celem było jedynie zrobic dobry uczynek i podzielic sie pamiątkami i olejem z osobami, ktore ich poszukują a nie maja możliwości pielgrzymki do Libanu lub nie wiedzą jak je zdobyć. TO NIE JEST SPRZEDAŻ, TE PRZEDMIOTY NIE MAJA CENY - TO PANSTWA OFIARA KTORA W CAŁOŚCI PRZEZNACZĘ NA SZCZYTNY CEL. NIE ZARABIAM NA TYM ANI ZŁOTÓWKI.


!!!!!!!  WAŻNA INFORMACJA !!!!!!!!

To olej w buteleczce (NIE NA WATCE JAK TO BYLO ZAZWYCZAJ) przywieziony bezpośrednio przeze mnie z klasztoru w Annaya z relikwiami trzeciego stopnia (kawalek materialu - prosze przypadkiem nie wyrzucić przez pomyłkę) oraz kadzidelkiem. Jedna sztuka dla jednej osoby by obdarować jak największą liczbę ludzi - pozniej możecie nasączyć watkę i podzielić sie z innymi.


Założyłem zrzutkę  - z ktorej Panstwa ofiary zostaną przekazane na wsparcie klasztoru Maronickiego sw Charbela. Od Panstwa ofiary odejme jedynie koszty wysylki ktore muszę pokryć: paczkomat 17 zł lub kurierem do domu 20 zł.


 Jest to bardzo popularny portal na którym ludzie zbierają na przykład na leczenie i drogie operacje.Nie podają państwo tam żadnych danych a dokonują jedynie wpłaty w postaci dobrowolnej ofiary powiększonej o kwotę transportu (jak wyżej). Moje dane zostały tam zweryfikowane.


 Prosze mi uwierzyć ze dostalem setki wiadomości, chce pomóc ile moge ale musiałem to tak sformalizowac bo nie dało sie zapanować nad wszystkimi pytaniami i wiadomościami. Jezeli to zbyt skomplikowane to bardzo przepraszam ale nie mialem wyjścia.


Pozdrawiam

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MC
Małgorzata Ciślik
50 zł
EB
Ewa Bogdal
100 zł

Komentarze 1

 
2500 znaków