id: kdr3g4

Ratujmy życie Tomka

Ratujmy życie Tomka

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
108 272 zł 
z 100 000
108%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 959 517 zrzutek i zebrali 967 580 589 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani! 

Póki co, zrzutka zostaje wstrzymana. 

Wasz gest dobroci, okazany w tak krótkim czasie, dał Tomkowi dodatkową motywację do walki z chorobą. W imieniu Tomka i rodziny, dziękujemy za wsparcie. O dalszym stanie zdrowia Tomka, będą informować jego przyjaciele - harcerze na stronie 1SDH "Leśni" w Barcicach 

https://m.facebook.com/399903276803899Luty 2022 roku przyniósł dla Tomasza Janczaka okrutną diagnozę: ostra białaczka szpikowa z bardzo dużą leukocytozą. Chemioterapia zaczęła się już następnego dnia. Ta wiadomość wywróciła nasz świat do góry nogami.

Rozpoczęła się walka i wyścig z czasem 18-letniego maturzysty, harcerza na czynnej służbie i niezwykle dobrego człowieka. Potrzebne jest Państwa wsparcie finansowe na dalsze leczenie.

Zaczęło się niepozornie, od powiększonego węzła chłonnego, a skończyło na szokującej diagnozie: ostra białaczka szpikowa z bardzo dużą leukocytozą. Świat się zatrzymał. Teraz rytm życia Tomka wyznaczają cykle chemioterapii i ciągłe badania. Szkolną ławkę i przygotowania do matury zamienił na łóżko szpitalne. Przed nami długie leczenie a potem przeszczep.

Tomek jest uczniem 3 klasy liceum wojskowego w Tymbarku, po którego ukończeniu chciał wstąpić do wojska. Jest starszym bratem dla czwórki rodzeństwa, harcerzem na czynnej służbie - od 8 lat pomaga innym, a teraz sam potrzebuje pomocy.

Strach o życie Tomka paraliżuje nas każdego dnia, ale walczymy! Pełni nadziei o lepsze jutro rozpoczęliśmy leczenie. Wierzymy, że wspólnymi siłami i ogromnym wsparciem pokonamy tę straszną chorobę!

Błagamy o pomoc, o ratunek, o cud. Nie bądź obojętny, jeśli tylko możesz– pomóż, jeśli nie możesz – udostępnij. Powiedz o Tomku innym, bo tylko razem możemy uratować jego życie!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1978

 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Zwrócona
 
Dane ukryte
100 zł
Zwrócona
 
Użytkownik niezarejestrowany
400 zł
Zwrócona
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
88 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
AS
Joanna
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MA
Małgorzata
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 29

 
2500 znaków