id: kdz6zu

Na rehabilitację Madzi

Na rehabilitację Madzi

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
44 451 zł z 10 000 zł
444%
194 dni do końca
481 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

x092897c255e345f.jpegNazywam się Magda Wrodarczyk i od 5 lat jest mi dane być szczęśliwą żoną oraz mamą cudownej 4letniej Poli. Do tej pory nasze życie było bardzo spokojne, mieliśmy zdrowa córeczkę, my również byliście w pełni sił!

Czego chcieć więcej? Niestety ten rok dla wielu z nas nie był łaskawy... ale dla nas stał się koszmarem. 16 sierpnia wracając z wakacji ulegliśmy wypadkowi samochodowemu, wskutek którego złamałam kręgosłup oraz uszkodziłam rdzeń kręgowy. W Szczecinie przeszlam operację kręgosłupa, a następnie zostałam przetransportowana do Górnośląskiego Centrum Rehabilitacji w Reptach Śląskich. Tam udało mi się na tyle usamodzielnić, że mogłam zostać wypisana do domu.


W miedzy czasie otrzymaliśmy wsparcie i doradztwo o nowoczesnych zrobotyzowanych metodach leczenia. Postanowiliśmy więc poszukać prywatnego ośrodka rehabilitacyjnego, oraz prywatnych rehabilitantów, którzy pomagają mi w powrocie do mojej sprawności. Od wypadku minęło 4 miesiące, a ja dzięki zrobotyzowanej neurorehabilitacji, robię duże postępy! Zdecydowanie nie brak mi sił oraz chęci do walki, choć doskonale zdaje sobie sprawę, że będzie to długotrwała i ciężka praca. Czeka mnie ciężka walka ale widzę cel - tym celem jest chodzenie. Niestety rehabilitacje te są bardzo kosztowne, w granicach kilkudziesięciu tysięcy miesięcznie ale , żeby koszty były nieco mniejsze mąż dowozi mnie praktycznie codziennie. Kocham Go za wszystko co dla mnie robi. Zawsze to ja pomagałam innym i mam nadzieję robić to nadal! Po tym, co mnie spotkało szczególnie chciałabym pomagać, jednak póki co sama potrzebuje Waszej pomocy. Obiecuję Wam, że nie zmarnuje żadnej kropli potu na rehabilitacji i odwdzięczę się innym swoją pomocą jak tylko wrócę do zdrowia. Bardzo Wam wszystkim dziękuję za słowa otuchy i wsparcia.


Tutaj możecie mnie troszeczkę posłuchać ❤️ https://www.youtube.com/watch?v=nf5dMr2Ela8&t=8s


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 481

KK
pomaGamy
1 500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 391,51 zł
TD
Tomasz Dudek
1 100 zł
KK
Krzysztof Kruczek
1 000 zł
ŁP
Łukasz P
1 000 zł
P
Patryk
760 zł
SL
Szymon Liszka
650 zł
TT
Torcida Tarnowskie Góry
555 zł
PJ
Paul Johnson
515 zł
PC
Paweł Ciapa (aukcja Piłki)
506 zł
Zobacz więcej

Komentarze 10

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

720 674 zrzutki

i zebrali

496 834 598 zł

A ty na co dziś zbierasz?