id: ke39xt

Fundusz Solidarnościowy Tęczowej Drużyny

Fundusz Solidarnościowy Tęczowej Drużyny

Opis zrzutki

Kim jesteśmy?


Jesteśmy drużyną, która z dumą zrzesza społeczność LGBTQ+ oraz wszystkie osoby, które kochają przygody. Naszym kluczowym celem, w który mocno wierzymy, jest tworzenie bezpiecznej przestrzeni poprzez wspólne uprawianie turystyki. Chcemy, aby każda osoba, niezależnie od zasobności portfela, mogła odpocząć we wspierającym gronie otwartych ludzi.


Czym jest Fundusz Solidarnościowy?


To inicjatywa, która ma na celu umożliwienie udziału w naszych wyjazdach wszystkim osobom, bez wyjątku. Fundusz Solidarnościowy powstał z myślą o tych, którzy z powodów finansowych nie mogą sobie pozwolić na udział w naszych wyprawach. Chcemy, aby nasza drużyna była miejscem integracji, odpoczynku i akceptacji.


Jak możesz pomóc?


Tworzymy razem przestrzeń równości i wspieramy się nawzajem. Nieustannie zwiększamy dostępność naszych wypraw, widząc rosnące zainteresowanie i potrzebę tworzenia bezpiecznego miejsca dla społeczności LGBTQ+. Dlatego zachęcamy Was do wsparcia naszego Funduszu Solidarnościowego poprzez regularne wpłaty. Może to być kwota symboliczna - z Twoją pomocą stworzymy wielką siłę wspólnoty!


🌟 Każdy Grosz Pomaga! 🌟


Każda wpłata, bez względu na jej wielkość, jest cennym wsparciem. Proponujemy formułę wpłat cyklicznych, bo dzięki temu możemy zagwarantować pomoc przez cały rok, podczas wszystkich wypraw. Dziękujemy, że jesteście z nami w tej niesamowitej podróży! Razem tworzymy przestrzeń dla wszystkich! 🏔️🌍❤️


Zebrane fundusze przekażemy na potrzeby Funduszu Solidarnościowego i rozliczymy zgodnie z Regulaminem Funduszu. O przyznaniu dofinansowania decyduje niezależna Komisja. Niewykorzystane środki możemy przekazać także na naszą działalność statutową - niezbędne działania, które zapewniają nam funkcjonowanie - między innymi: szkolenia dla zespołu koordynatorskiego, apteczki czy księgowość.Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 38

 
Dane ukryte
100 zł
MW
Biały Powab
50 zł
MB
Arvin M
50 zł
AD
Adam
10 zł
MF
Michał Fabrycy
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!