id: kfdksm

Nowe życie Damiana po udarze.

Nowe życie Damiana po udarze.

Nasi użytkownicy założyli 1 145 442 zrzutki i zebrali 1 192 225 720 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Damian. Ma 35 lat, żonę i dwójkę małych dzieci. Dwa miesiące temu wrócił do domu z ogromnym bólem głowy.... I to był początek jego nowego życia. Pękł mu tętniak w głowie. Kiedy jechał z Bochni do Krakowa prosto na stół operacyjny, lekarze nie dawali mu szans na przeżycie. Operacja trwała 6 godzin. Przeżył, obudził się, rozmawiał i wszystko pamiętał. Na oddziale powoli wracały mu siły i wszyscy cieszyliśmy się, że w piątek wraca do domu. Nic nie zapowiadało tego, co wydarzyło się we czwartek. Damian obudził się i miał kłopoty z mową. Jego lekarz powiedział, że coś mu się nie podoba. Po południu zrobiono Mu tomografię głowy. Okazało się, że skrzepy z pękniętego tętniaka uniemożliwiły przepływ krwi w lewej półkuli mózgu i spowodowały udar niedokrwienny. Damian przestał mówić, ruszać prawą nogą i prawą rękę. Miał również niedowład prawej strony twarzy.

W tej chwili Damian chodzi, uśmiecha się, rozumie mowę, potrafi podnieść prawą rękę, powtarza wyrazy i zdania jednak ma kłopoty z samodzielną mową spontaniczną. Jego prawy nadgarstek i cała dłoń są nadal sparaliżowane. Aby pomóc mu odzyskać zdrowie potrzebna jest intensywna rehabilitacja prawej ręki, wzmacnianie prawej nogi i zajęcia z neurologopedą. A to wszystko niestety dużo kosztuje i przekracza nasze możliwości finansowe. .

Dlatego prosimy Was o wsparcie i pomoc, aby Damian mógł zacząć nowe życie w zdrowiu, aby mógł bawić się z dziećmi, rozmawiać z nimi, zabrać je na lody i na spacer. Aby mógł samodzielnie dbać o rodzinę i wrócić do pracy, którą tak uwielbia. Damian zrobił już ogromne postępy jednak przed nim jeszcze długa droga do przebycia w powrocie do pełnej sprawności.

Z całych sił wierzymy, że mu się to uda, ale bez Was nie damy rady...

Już teraz dziękujemy za każde wsparcie, za każde dobre słowo czy modlitwę.

Z całego serca za wszystko DZIĘKUJEMY .

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 191

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków