id: kfk4s9

Na rehabilitację i protezy dla Mariusza

Na rehabilitację i protezy dla Mariusza

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
72 550 zł 
z 200 000
36%
zakończona
31.10.2022r
414
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 914 075 zrzutek i zebrali 878 006 181 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drodzy Przyjaciele!!


Mariusz ma 45 lat, wspaniała żonę i dwóch świetnych synów w wieku 7 i 16 lat. Jeszcze dwa miesiące temu był zdrowym, normalnym facetem.

13.03.2022 trafił do szpitala w Krakowie z zatorami w prawej nodze w celu ich usunięcia. Operacja zakończyła się pomyślnie- żyły udało się udrożnić. Najgorsze przyszło jednak zaraz po . Mariusz został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej z powodu sepsy. Rozpoczęła się walka o życie.

Wkrótce okazało się także, że organizm Mariusza zaatakowała bakteria powodująca postępujące zakrzepy w całym organizmie. Lekarze zmuszeni byli przeprowadzić kolejną  operację . W jej wyniku Mariuszowi amputowano prawą stopę oraz lewą nogę powyżej kolana. Konieczne będzie także przeprowadzenie amputacji częściowych niektórych palców dłoni. Mariusz nadal przebywa w szpitalu i każdego dnia walczy o powrót do zdrowia.

Mariusz przeszedł już wiele i wiele już zwyciężył, ale przed nim jeszcze wielka walka- rehabilitacja oraz protezowanie i walka o jak najszybszy powrót do domu,  rodziny i w miarę możliwości samodzielnego życia.

Wierzymy, że sobie z tym poradzi. Potrzeba jednak ogromnych środków finansowych by to się udało. Koszty rehabilitacji i niezbędnych protez są ogromne. Do tego dochodzi jeszcze konieczność przystosowania domu do specjalnych potrzeb Mariusza.

Dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe .


Za każdą pomoc będziemy bardzo wdzięczni.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 414

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!