id: kfzw5f

Obudźmy dziadzia Krzysia !

Obudźmy dziadzia Krzysia !

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
35 075 zł 
z 100 000 zł
35%

Aktualności2

  • Tata po półrocznej walce odszedł od nas 23 sierpnia. Miał 52 lata, udzielał się charytatywnie oraz społecznie, był naprawdę dobrym człowiekiem oraz wzorem dla nas. Tak naprawdę zostało mu już tylko ccieszyć się życiem, wnukami i swoją pasją którą były stare motocykle. Niestety życie takie jest, że odchodzą od nas ludzie którzy zasłużyli na spokojną i szczęśliwa starość.  Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób nam pomogli. Niech dobro do Was wraca podwójnie!
    Czytaj więcej
  • Dzięki waszej pomocy udało się osiągnąć kolejny cel z naszej listy. 15 lipca 2019 r. Krzysztof został przewieziony do Centrum Opieki i Rehabilitacji „ZDROWIE” w Częstochowie. Został objęty programem „Leczenie dorosłych chorych ze śpiączką finansowane przez NFZ",który trwa rok. Jest on tam codziennie rehabilitowany i leczony neurologiczne. Pracuje dzielnie, każdego dnia walczy. Program, którym objęty jest Krzysztof w więszkosći nie pokrywa wszystkich koniecznych dla niego zabiegów rehabilitacyjnych. W związku z tym Rodzina ze swojej strony zmuszona jest do pokrycia sporej ilości kosztów. Każdy nawet najmniejszy zabieg pielęgnacyjny jest dla Krzysztofa ogromną szansa na wybudzenie. W najbliższym czasie planowane jest wdrożenie specjalnego leku, który będzie pobudzał komórki mózgu do odbudowy. Koszt miesięczny takiej terapii to około 2000 złotych. Do tego dochodzą zabiegi dodatkowe, które nie są refundowane w ramach programu finansowanego przez NFZ. Dzięki waszej pomocy Krzysztof ma możliwość dalszej rehabilitacji , liczymy na dalszą pomoc i Wasze wsparcie.
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Obudźmy dziadzia Krzysia !

Krzysztof ma 52 lata, pochodzi z Rozalina. Jest mężem, tatą i szczęśliwym dziadkiem Nikodema i Oskara. Zanim zapadł w śpiączkę udzielał się społecznie. Jego największą pasją jest motoryzacja - szczególnie stare motocykle.

Niestety los sprawił, że zasnął i teraz sam potrzebuje pomocy…bardzo chcemy aby wrócił do domu.

Cały świat zawalił się nam dnia 4 marca 2019 roku. Krzysztof jak co dzień udał się do pracy, niestety do tej pory nie wrócił do domu. Tego dnia źle się poczuł i w stanie krytycznym został przewieziony do szpitala w Staszowie, a następnie w trybie pilnym do Kliniki Kardiochirurgii w Kielcach z rozpoznaniem tętniaka rozwarstwiającego aorty.

W tamtejszej klinice przeszedł poważną operację kardiochirurgiczną. W pierwszej dobie po operacji doszło do dwukrotnego zatrzymania akcji serca w wyniku których doszło do niedotlenienia mózgu, czego następstwem jest śpiączka.

27 marca rozpoznano u Krzysztofa stan wegetatywny. Aktualnie przebywa on na oddziale Intensywnej terapii w szpitalu w Kielcach.

Krzysztof wymaga natychmiastowego przeniesienia do specjalistycznego ośrodka wybudzeniowo-rehabilitacyjnego, gdzie będzie kontynuowany proces wybudzania.

Im dłużej śpi, tym trudniej będzie mu się obudzić.

Taki ośrodek to jedyna szansa dla niego na powrót do pełnej świadomości i sprawności.

Pobyt w takim ośrodku wymaga dużych nakładów finansowych, które przerastają możliwości naszej rodziny.

Nikodem i Oskar z utęsknieniem czekają na powrót dziadka do domu.

Razem możemy zdziałać cuda !!!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 323

MI
M i A Madej
5 000 zł
SI
Małgorzata i Wojciech Sasiadek
2 000 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 000 zł
MG
Marcin Glen
1 000 zł
MG
Marcin glen
1 000 zł
AK
Anna Kuznetsova
1 000 zł
ZK
Zofia Krzysztof Wróbel
1 000 zł
MI
Maria i Bogdan Tomczyk
1 000 zł
D
dominik
500 zł
KW
Bogdan Rozmus
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 18

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

752 524 zrzutki

i zebrali

542 927 243 zł

A ty na co dziś zbierasz?