id: kga5ew

Rehabilitacja Roberta Kowalczyka

Rehabilitacja Roberta Kowalczyka

Nasi użytkownicy założyli 1 177 905 zrzutek i zebrali 1 231 026 923 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Cel został osiągnięty, nawet z nawiązką. Bardzo dziękujemy w imieniu swoim oraz Roberta.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Koleżanki, Koledzy, Przyjaciele Roberta

 

Z pewnością większość z Was słyszała już o trudnej sytuacji Roberta. Kilkanaście dni temu Robert doznał zatoru krwotocznego – rozległego wylewu w mózgu, którego skutkiem jest jednostronny paraliż. Robert jest pod fachową opieką, trwają badania mające ustalić skalę uszkodzeń, jakie wylew spowodował w mózgu, i oszacować perspektywy rekonwalescencji.

 

Pobyt w szpitalu będzie trwał jednak bardzo długo, bo ok. 2 miesięcy, a następnym krokiem jest wielomiesięczna rehabilitacja, która, mamy nadzieję, przywróci Robertowi pełną sprawność. Kluczowe jest, aby rehabilitacja rozpoczęła się jak najszybciej, ponieważ w przypadku wylewu najważniejszym czynnikiem jest czas.

 

Robert wymaga rehabilitacji ruchowej, logopedycznej oraz wsparcia psychoterapeutycznego – unieruchomienie i pozbawienie możliwości uczestniczenia w pracy, życiu rodzinnym i codziennych aktywnościach bardzo źle odbija się na kondycji psychicznej. Oczekiwanie na terapię w ramach publicznej służby zdrowia trwa jednak bardzo długo, a cenny czas ucieka. Dodatkowo, ze względu na stan zdrowia i praktyczny brak możliwości przemieszczania się i transportu, w grę wchodzi jedynie rehabilitacja domowa.

 

Dlatego chcielibyśmy pomóc Robertowi zgromadzić środki pozwalające na pilne rozpoczęcie rehabilitacji i stanowiące ulgę finansową dla jego rodziny w przedświątecznym okresie. Uruchamiamy więc zbiórkę, która, mamy nadzieję, zakończy się sukcesem, czyli zebraniem 50 000 zł do Bożego Narodzenia!

 

Robert pracuje z nami od 2008 r. w zespole Krzyśka Chodkiewicza. Jako inżynier techniczno-handlowy zajmuje się wycenami i kosztorysowaniem inwestycji, prowadzi też uzgodnienia techniczne niezbędne do przygotowania ofert i dokumentacji. Jest szarą eminencją procesu ofertowania.

 

Prywatnie Robert jest szczęśliwym mężem, ojcem dwóch nastoletnich córek – Amelii i Oliwii, i dorosłego syna Mateusza. Prowadził aktywne życie. Jest członkiem naszej drużyny firmowej w rozgrywkach siatkarskich ligi PlayVolley, z którą kilkukrotnie sięgał po zwycięstwo.

 

Zapalony wędkarz, znany i szanowany w środowisku wędkarskim, od wielu lat związany z Kołem nr 29 w Kobyłce jako członek jego Zarządu i wiceprezes ds. sportu i młodzieży. Zaangażowany w pracę Koła i szkolenie sportowe młodych wędkarzy, z powodzeniem startujący w zawodach wędkarskich na szczeblu Koła i Okręgu Mazowieckiego PZW. Wiceprzewodniczący Komisji Młodzieżowej OM PZW, członek Rady Sportu Miasta Kobyłka. Trener i opiekun wielu młodych wędkarzy, poświęcający im mnóstwo czasu w czasie zawodów, zarówno na szczeblu lokalnym jak i ogólnopolskim. Również jako trener, uczestnik wielu zawodów wędkarskich międzynarodowych z cyklu Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy.

 

Na wyjazdach firmowych niezastąpiony operator sprzętu do karaoke i entuzjastyczny wykonawca szlagierów.

 

Wszyscy znamy Roberta jako życzliwego, pomocnego kolegę i pamiętamy jego spokój i pogodę. Pomóżmy sprawić, aby wrócił do nas jak najszybciej i w jak najlepszej formie, żeby znów mógł wygrywać mecze, zarzucać wędkę, śpiewać i aktywnie spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi!


Liczymy na wsparcie. Przyjaciele z ANDRA SP. Z O.O.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 334

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków