id: kga5ew

Rehabilitacja Roberta Kowalczyka

Rehabilitacja Roberta Kowalczyka

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
67 915 zł 
z 50 000
135%
14 dni
do końca
314
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 917 156 zrzutek i zebrali 885 260 928 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Koleżanki, Koledzy, Przyjaciele Roberta

 

Z pewnością większość z Was słyszała już o trudnej sytuacji Roberta. Kilkanaście dni temu Robert doznał zatoru krwotocznego – rozległego wylewu w mózgu, którego skutkiem jest jednostronny paraliż. Robert jest pod fachową opieką, trwają badania mające ustalić skalę uszkodzeń, jakie wylew spowodował w mózgu, i oszacować perspektywy rekonwalescencji.

 

Pobyt w szpitalu będzie trwał jednak bardzo długo, bo ok. 2 miesięcy, a następnym krokiem jest wielomiesięczna rehabilitacja, która, mamy nadzieję, przywróci Robertowi pełną sprawność. Kluczowe jest, aby rehabilitacja rozpoczęła się jak najszybciej, ponieważ w przypadku wylewu najważniejszym czynnikiem jest czas.

 

Robert wymaga rehabilitacji ruchowej, logopedycznej oraz wsparcia psychoterapeutycznego – unieruchomienie i pozbawienie możliwości uczestniczenia w pracy, życiu rodzinnym i codziennych aktywnościach bardzo źle odbija się na kondycji psychicznej. Oczekiwanie na terapię w ramach publicznej służby zdrowia trwa jednak bardzo długo, a cenny czas ucieka. Dodatkowo, ze względu na stan zdrowia i praktyczny brak możliwości przemieszczania się i transportu, w grę wchodzi jedynie rehabilitacja domowa.

 

Dlatego chcielibyśmy pomóc Robertowi zgromadzić środki pozwalające na pilne rozpoczęcie rehabilitacji i stanowiące ulgę finansową dla jego rodziny w przedświątecznym okresie. Uruchamiamy więc zbiórkę, która, mamy nadzieję, zakończy się sukcesem, czyli zebraniem 50 000 zł do Bożego Narodzenia!

 

Robert pracuje z nami od 2008 r. w zespole Krzyśka Chodkiewicza. Jako inżynier techniczno-handlowy zajmuje się wycenami i kosztorysowaniem inwestycji, prowadzi też uzgodnienia techniczne niezbędne do przygotowania ofert i dokumentacji. Jest szarą eminencją procesu ofertowania.

 

Prywatnie Robert jest szczęśliwym mężem, ojcem dwóch nastoletnich córek – Amelii i Oliwii, i dorosłego syna Mateusza. Prowadził aktywne życie. Jest członkiem naszej drużyny firmowej w rozgrywkach siatkarskich ligi PlayVolley, z którą kilkukrotnie sięgał po zwycięstwo.

 

Zapalony wędkarz, znany i szanowany w środowisku wędkarskim, od wielu lat związany z Kołem nr 29 w Kobyłce jako członek jego Zarządu i wiceprezes ds. sportu i młodzieży. Zaangażowany w pracę Koła i szkolenie sportowe młodych wędkarzy, z powodzeniem startujący w zawodach wędkarskich na szczeblu Koła i Okręgu Mazowieckiego PZW. Wiceprzewodniczący Komisji Młodzieżowej OM PZW, członek Rady Sportu Miasta Kobyłka. Trener i opiekun wielu młodych wędkarzy, poświęcający im mnóstwo czasu w czasie zawodów, zarówno na szczeblu lokalnym jak i ogólnopolskim. Również jako trener, uczestnik wielu zawodów wędkarskich międzynarodowych z cyklu Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy.

 

Na wyjazdach firmowych niezastąpiony operator sprzętu do karaoke i entuzjastyczny wykonawca szlagierów.

 

Wszyscy znamy Roberta jako życzliwego, pomocnego kolegę i pamiętamy jego spokój i pogodę. Pomóżmy sprawić, aby wrócił do nas jak najszybciej i w jak najlepszej formie, żeby znów mógł wygrywać mecze, zarzucać wędkę, śpiewać i aktywnie spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi!


Liczymy na wsparcie. Przyjaciele z ANDRA SP. Z O.O.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 314

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków