id: kgd7sx

BISTRO Klinika u Królika karmi pilskiego Medyka II

BISTRO Klinika u Królika karmi pilskiego Medyka II

425 zł 
z 2 000 zł
21%
zakończona 08.12.2020r
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Szanowni Państwo,

podczas pierwszej fali epidemii korona wirusa dzięki Waszej pomocy udało się nam wydać 200 sztuk zapiekanek dla pilskiej służby zdrowia.

W związku z szerzącą się epidemią korona wirusa jako mała gastronomia po raz kolejny chcemy wspomóc walkę z przeciwnikiem najlepiej jak umiemy.


Obecnie służba zdrowia stoi przed jeszcze większym wyzwaniem. Sytuacja pilskich medyków robi się coraz bardziej krytyczna. Brakuje nie tylko sił, ale i rąk do pracy.

Na pierwszej linii ognia walki z groźnym przeciwnikiem są ratownicy medyczni, pielęgniarki, lekarze, salowe i inni pracownicy placówek medycznych. Ryzykują nie tylko swoim zdrowiem, ale także zdrowiem swoich najbliższych. Ta grupa najbardziej potrzebuje naszej pomocy i wsparcia. Ich praca wymaga dużo sily, energii, zdrowia i dobrego odżywiania.

Każda złotówka przekazana przez Państwa na naszą zbiórkę zostanie zamieniona na ciepły posiłek dla pilskich medyków, tych dzielnie walczących na swoich stanowiskach a także tych, których wirus zamknął w czterech ścianach.

Nasz cel to po raz kolejny przekazanie 200 sztuk gorących, świeżych, pożywnych i własnoręcznie przygotowanych zapiekanek, oraz innych pożywnych posiłków pilskiej służbie zdrowia.


To trudny czas dla nas wszystkich. Także dla gastronomii. Jak wynika z rozporządzenia opublikowanego w Dzienniku Ustaw lokale gastronomiczne zamknięte są do odwołania. Jedyną szansą na przetrwanie jest sprzedawanie posiłków na wynos. Naszym celem jest przetrwać, a jednocześnie pomóc przetrwać innym. Jeśli tylko pozwolą nam na to zebrane środki, jesteśmy w stanie połączyć siły i działać wspólnie z innymi punktami gastronomicznymi w okolicy.


Zachęcamy do współpracy osoby prywatne oraz firmy, które chcą przyłączyć się do naszej akcji.


#PomagamyJakUmiemy

#PiłaRazemSięTrzyma

#MuramZaGastro

#PiłaWalczyRazemBistro Klinika u Królika karmi pilskiego Medyka II


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 6

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

879 187 zrzutek

i zebrali

808 851 184 zł

A ty na co dziś zbierasz?