id: kguvws

Korona Europy dla Miasta Krosna

Korona Europy dla Miasta Krosna

Nasi użytkownicy założyli 1 016 150 zrzutek i zebrali 1 064 275 608 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nazywam się Paweł Kolanko, poprzez swoją pasję do trekkingu po górach oraz biegania postanowiłem postawić sobie wyzwanie, aby do 2024 roku zdobyć wszystkie najwyższe szczyty w każdym kraju Europy.

Projekt ten nazwałem „Korona Europy dla Miasta Krosna” i zaplanowałem w latach 2017 do 2024 zdobyć szczyty w 46 krajach.

Przez lata 2017-2021 wszedłem na najwyższe szczyty w 34 krajach.

Projekt ten powiązałem z miastem Krosnem, ponieważ od urodzenia jestem jego mieszkańcem oraz mam możliwość zostać pierwszym mieszkańcem Krosna, który zdobędzie Koronę Europy.

Patronatem honorowym Projekt objął Prezydent Miasta Krosna Pan Piotr Przytocki, natomiast patronat medialny jest prowadzony przez lokalny portal Krosno24.pl.


Więcej informacji o Projekcie można poczytać: fb.me/KEdlaKrosna – Korona Europy dla Miasta Krosna oraz na stronach pk.travel.pl i pk.travel.pl/ke. Za pośrednictwem tych mediów będę na bieżąco informował o realizowanym projekcie.


Projekt ten realizuję niskobudżetowo. Obejmuje koszty transportu (samochód, samolot, pociąg, autobus), wyżywienia, noclegów (hotel, hostel, schronisko, agroturystyka, namiot), opłaty wizowe. Kilka Firm z Krosna: Eba, Klimatech, Sigma, Technostal, Greinplast oraz Decathlon Rzeszów jako moi sponsorzy również pomagają mi w tym projekcie, a ja postaram się ich zareklamować i wypromować - w ten sposób zdobyłem w latach wcześniejszych część środków finansowych.


Liczę jednak również na wsparcie od Was, aby zrealizować w całości Projekt Korona Europy dla Miasta Krosna. W zamian za te datki chciałbym Wam podziękować poprzez różne niespodzianki (rzeczy) jakie dla Was przyszykowałem -.proszę zerknijcie obok.


Zdobywając Koronę Europy będę pierwszą osobą z Krosna, która dokona tego wyczynu. Dzięki temu Projekt na zawsze zapisze się w kartach historii, rozreklamuje Miasto Krosno i pozwoli spełnić moje marzenia.


Dzięki wyzwaniom, które podjąłem i zrealizowałem do tej pory posiadam pełen pakiet umiejętności technicznych oraz kondycyjnych (zdobyłem już 34 szczyty z Korony Europy, zdobyłem Koronę Maratonów Polski w 2019 roku, czyli przebiegłem 5 maratonów po 42 km w ciągu 7 miesięcy w czasie krótszym niż 4 godziny każdy maraton), by ze 100% skutecznością zrealizować ten cel, oczywiście biorąc pod uwagę bezpieczeństwo.


Podaję linki, pod którymi można poczytać o mojej osobie i moich pasjach:

https://krosno24.pl/informacje/krosnianin-i-najwyzsze-szczyty-europy-zdobyl-ich-juz-ponad-30-i6744

https://krosno24.pl/informacje/dzielnie-walczyla-ale-w-koncu-sie-poddala-krosnianin-zdobyl-mont-blanc-i5623

https://krosno24.pl/informacje/krosnianin-biega-w-maratonach-i-pomaga-innym-i4648

http://www.krosno.pl/pl/aktualnosci/art7939,korona-gor-europy-dla-miasta-krosna.html

https://www.korso24.pl/wiadomosci/2903,zdobedzie-korone-gor-europy-dla-krosna-wywiad-foto

https://www.facebook.com/watch/?v=133312047876329


Cały projekt obejmujący 46 najwyższych szczytów w poszczególnych państwach Europy jest zaplanowany do realizacji do 2024 roku.


Zapraszam na moją stronę internetową => pk.travel.pl


Dziękuję za każde wsparcie finansowe, proszę o podanie przy wpłacie swojego adresu e-mail, abym mógł się skontaktować i wysłać mniejszy lub większy upominek - uzależniony od wysokości wpłaty - wszelkie szczegóły na stronie zrzutki.


W razie wszelkich pytań do mnie i do Projektu Korona Europy dla Miasta Krosna można napisać e-mail => [email protected].


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 8

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!