id: kgwhej

Elektryczny wózek inwalidzki dla mojej Mamy ! Spełnienie marzeń!

Elektryczny wózek inwalidzki dla mojej Mamy ! Spełnienie marzeń!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 154 308 zrzutek i zebrali 1 199 063 275 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nowe życie dla Sławy ! elektryczny wózek inwalidzki który sprawi, że będzie chociaż trochę bardziej niezależna i szczęśliwa !

Kochani ! Moja mama dla której jest ta zbiórka od 23 lat choruje na straszną chorobę jaką jest stwardnienie rozsiane. Zachorowała na nią w wieku 31 lat czyli choroba sprawiła, że uciekły jej najlepsze lata jej życia :( Niestety choroba postępuje i z roku na rok jest coraz gorzej. W chwili obecnej mama potrzebuje całodobowej opieki, nie jest w stanie sama iść do toalety czy zrobić sobie jedzenia, każda nawet najzwyklejsza czynność sprawia jej ogromny trud i graniczny z cudem. Mama praktycznie nie wychodzi na dwór, ponieważ klatka schodowa w bloku, w którym mieszkamy nie jest dostosowana dla osób niepełnosprawnych. Jedyną szansą na przemieszczanie się chociaż po mieszkaniu jest wózek elektryczny. Niestety zwykły wózek inwalidzki nie wchodzi w grę ponieważ Mama ma już za słabe ręce. W chwili obecnej Mama ma stary 15 letni wózek, który dostała od dobrych ludzi. Niestety wózek jest już stary, akumulatory w nim są do wymiany i sam wózek ze starości ulega ciągłym awariom. Mama marzy o sprawnym wózku elektrycznym, niestety taki wózek do koszt ok 20 000 czyli kosmiczna, nieosiągalna kwota dla osoby niepełnosprawnej. Zdaję sobie sprawę, że jest tutaj dużo potrzebujących ale proszę wesprzyj marzenie mojej Mamy. Może dla Ciebie to tylko parę groszy a dla niej to nowe życie. Pozwól mi spełnić jej marzenie.

PS. Mama jest podopieczną Fundacji Się Pomaga : https://dzieciom.pl/podopieczni/17873?p=33

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

AS
Anita Surdel
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!