id: kgxdxt

Wyjazd drużyny ze Szkoły Gedanensis na Finały Światowe Odysei Umysłu w USA

Wyjazd drużyny ze Szkoły Gedanensis na Finały Światowe Odysei Umysłu w USA

Nasi użytkownicy założyli 1 186 950 zrzutek i zebrali 1 247 841 729 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Opis zrzutki


„Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i on to robi.”

A. Einstein

 Facebook

Szanowni Państwo,


Jesteśmy grupą młodzieży z różnych szkół ponadpodstawowych w Gdańsku (uczymy się w II LO, XLO, VI LO, VII LO i Liceum Thinking Zone). Oprócz pasji, łączy nas fakt, że jesteśmy absolwentkami Szkoły Gedanensis.

Mamy ambitny plan, aby zmieniać świat na lepszy, dlatego rozwijamy siebie i nasze talenty na wszelkie możliwe sposoby.

Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na udział w ,,Odysei Umysłu” czyli programie edukacyjnym realizowanym w formie konkursu kreatywnego myślenia i twórczego rozwiązywania problemów technicznych i artystycznych. Nasza drużyna rozwiązywała problem 3 i miała za zadanie stworzenie przedstawienia o niezwykłej premierze teatralnej, w czasie której pojawi się awaria, przypał i niespodziewane dźwięki , w rozwiązaniu miało znaleźć się również twórcze zastosowanie gumek recepturek.

W Odysei, co roku, bierze udział kilkadziesiąt tysięcy uczniów i studentów z całego świata. Nasza grupa liczy 8 osób i są to: Pola, Mika, Laura, Paulina, Julia, Basia oraz 2 trenerki: Nadia i Gosia.

W dniach 6-7 kwietnia 2024 wystąpiłyśmy w Finałach Ogólnopolskich w Gdyni, które zakończyły się dla nas olbrzymim sukcesem – zajęłyśmy 2 miejsce w swojej kategorii. Wywalczyliśmy możliwość i honor reprezentowania Polski w 45 Finałach Światowych Oddysey of the Mind w USA (Iowa State University, Ames), które odbędą się w dniach 20-24 maja 2024 r. Reprezentując Polskę – chcemy konkurować w USA z najlepszymi drużynami z całego świata.


Wyjazd i pobyt naszej drużyny na finałach wiąże się z kosztami, których nie jesteśmy w stanie pokryć w całości we własnym zakresie. Koszt jednostkowy wyjazdu to kwota ok. 9.000 PLN na osobę (przelot, wysyłka dekoracji, obowiązkowe opłaty za campus i konkurs), co daje łączną kwotę około 71.000 PLN. Pieniądze ze zbiórki chcemy przeznaczyć na transport z lotniska na campus i wysłanie naszej dekoracji.

Będziemy wdzięczni za każde wsparcie finansowe. Każda kwota bardzo nam pomoże!


Pragniemy dodać, że jesteśmy energiczne i kreatywne, mamy głowy pełne marzeń, które stają się realnymi celami. Wspierając nas - wspierają Państwo talent i kreatywność młodego pokolenia, które kiedyś będzie potrafiło pracować nie tylko indywidualnie, ale także w zespole. Ludzi, którzy nie będą bali się podejmować wyzwań i wychodzić poza schemat. ,,Bo przyszłość należy do tych, którzy wierzą w swoje marzenia.’’

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 51

 
Dane ukryte
ukryta
BD
Beata Danilenko
100 zł
RB
Rol
20 zł
AS
Anna Beer
100 zł
OP
Ola Palicka
20 zł
LS
Lidka
10 zł
MR
Michał
20 zł
AN
ana
50 zł
MS
Marta Lisiecka
50 zł
MG
Marlena Gajowiak
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!