id: khazhx

Na leczenie Czesi

Na leczenie Czesi

Nasi użytkownicy założyli 1 036 425 zrzutek i zebrali 1 105 218 259 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Czesia, starsza koteczka złapana na jednej z Częstochowskich ulic. Los postawił na jej drodze dobrych ludzi, którzy chcieli odmienić dotychczasowe smutne życie pod blokiem, niestety, nie mogło być za dobrze….

Czesia trafiła do weterynarza gdzie okazało się, że zepsute zęby z ogromnym kamieniem i masa kleszczy to jej najmniejszy problem… koteczka miała duszności, była bardzo słaba oraz chuda, wykonano badania krwi - Czesia ma chore nerki 🙁 do tego po wizycie u kardiologa okazało się że ma również chore serduszko i nadciśnienie. Kicia dostała leki i zalecenia kontroli serca co 2 miesiące. Na domiar złego do Czesi przypałętała się też ta okropna choroba, która do niedawna jeszcze zabierała wszystkie koty, teraz jest na nią lek, ale koszty są ogromne.

Bardzo prosimy o wsparcie Czesi, pokażmy jej, że może jeszcze mieć normalne życie, bo ona naprawdę w pełni na to zasługuje. Koszt leczenia Czesi przerósł nas, kardiolog, badania, okropnie drogi lek to ogromne wydatki, na które nas nie stać, do tego kotka wciąż przebywa w gabinecie weterynaryjnym 🙁 Błagamy Państwa o pomoc…


e7U28dsKEzTqZwH0.jpgU72aQPtRYTAqxRQC.jpg


cDjpIcjd69TXcySh.jpg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 58

KS
Ksk
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
200 zł
MT
Marcin Tarkowski
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
PG
Patrycja Góra
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
EL
Ewa Ludwin
50 zł
LO
Lola
10 zł
MK
Malwina
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków