id: khfe5v

Ekwipunek dla Ukraińskich Brygad Ochotniczych i SZU - ДОПОМОГИ УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ

Ekwipunek dla Ukraińskich Brygad Ochotniczych i SZU - ДОПОМОГИ УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ

Nasi użytkownicy założyli 1 038 086 zrzutek i zebrali 1 109 253 868 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • W maju udaliśmy się, po raz pierwszy w niemal pełnym składzie naszej ekipy wsparcia Armii UA, do naszych przyjaciół w Jaworowie na Ukrainie. Spotkaliśmy się ze strony wszystkich napotkanych osób ze wspaniałym, ciepłym przyjęciem. Ogromnie dziękują oni nam i Wam za okazane wsparcie w trudnej dla Ukrainy chwili. Szczególną radość sprawiło spotkanie nam naszych przyjaciół-koordynatorów pomocy na miejscu - Staszka Khlupy oraz kpt. Romana Kurasia.

  Trzema samochodami przewieźliśmy najpotrzebniejsze dary, w tym saperki, łopaty, siekiery, medykamenty, artykuły do mycia i dezynfekcji, kalosze, peryskopy oraz lotki do dronów. Dziękujemy Wam za okazane wsparcie i prosimy o dalszą pomoc!Średnio dwa razy w miesiącu wysyłamy nowe transporty najpotrzebniejszego ekwipunku zarówno dla nowych brygad, które są w trakcie szkolenia, jak i dla walczących na froncie daleko na wschodzie. Z Waszą pomocą jesteśmy w stanie pomóc jak najszerszemu gronu żołnierzy.


  grOzaksIWdJb2Piz.jpg2ms5abbLYkRMwfo0.jpg

  siDO4UV6Bo1HycC2.jpg

  kopj51ctWSzaGsof.jpg

  8qTkGQZZAb6WoC4d.jpg

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Od prawie roku ukraińscy żołnierze zmagają się z rosyjskim bestialstwem. Setki tysięcy z nich służą w Brygadach Obrony Terytorialnej SZU bardzo często nie mając podstawowego wyposażenia, którego brakuje nawet dla wojsk regularnych. To również od nas zależy jak dobrze będą przygotowani do odparcia kolejnych ataków i złamania rosyjskiego imperializmu, grożącemu również Polsce i całemu naszemu regionowi.

Poprzez 184 Ośrodek Szkoleniowy w Jaworowie od marca 2022 roku, wraz z improwizowaną grupą wolontariuszy-koordynatorów z całej Polski dostarczamy podstawowe wyposażenie dla ochotników idących na front. Nie znaliśmy się wcześniej, ale złączył nas wspólny cel pomocy dla naszych braci na wschodzie, broniących nas przed rosyjskim imperializmem.

Dzięki dobrej woli wielu ludzi i zaprzyjaźnionych firm oraz naszemu niezrównanemu łącznikowi - Panu Stanisławowi Khlupie z Jaworowa - dostarczyliśmy dotychczas tysiące sztuk ekwipunku rożnego rodzaju - samochody, pakiety medyczne, saperki, ciepłe bluzy, płaszcze, karimaty, śpiwory, kalosze, rękawice i okulary taktyczne, i wiele innych, w tym nawet ponad 200 sztuk zbudowanych przez członków naszej ekipy peryskopów.

Krwawa wojna jednak trwa, a nieprzyjaciel zbiera 1,5 mln żołnierzy i planuje kolejną ofensywę. Pilnie potrzeba sprzętu dla kolejnych, ukraińskich żołnierzy, który pomoże im przetrwać i zwyciężyć - saperek, kaloszy, peryskopów, rękawic i okularów taktycznych, śpiworów, kurtek i wielu innych. Zapraszamy do pomocy w zbiórce! Dziękujemy!*


*W zdjęciach znajdują się podziękowania dla nas od dowódcy 184 Ośrodka Szkoleniowego oraz dowódcy Jednostki Wojskowej A3211, a także relacje z przekazania darów dla armii.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Cegiełki i podziękowania
Dobry wieczór, my z Ukrainy... magnes
Magnes przedstawiający ukraiński traktor ciągnący rosyjski czołg - wydawany przez Ukraińską Pocztę
100 zł

Kupione 1 z 10

Zakończona

Wpłaty 9

P:
Paweł :)
100 zł
 
Dane ukryte
150 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MK
Michalina
150 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
Emanuel Żmudziński
150 zł