id: kj3yfp

Samochód dla niepełnosprawnych

Samochód dla niepełnosprawnych

Aktualności1

  • imageDołączam również zdjęcie z kolizji, niestety nie mam zdjęcia przodu auta ponieważ podczas uderzenia auto podjechało do przodu również uszkadzając przód auta. Samochód zatrzymał się na haku innego z aut stojących na światłach. Auto mimo odgięcia zderzaka, naprawy różnych kabelków w środku nie jeździ już tak jak wcześniej, na wyprawy poza miasto tym bardziej do Warszawy się już nie nadaje.
    Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Pilnie potrzebujemy zebrać pieniądze na samochód. Nasz obecny samochód jest mały i się rozpada każda wizyta u mechanika kosztuje nas teraz 1000 zł. Trzy miesiące temu mieliśmy kolizję, kobieta wjechała nam w tył auta i od tamtej pory z dnia na dzień stan naszego auta jest coraz gorszy.

Moi rodzice mają pierwszy stopień niepełnosprawności. Mój ojciec nie słyszy, nie widzi i nie ma nogi, nosi protezę dzięki której praktycznie nie widać jego niepełnosprawności. Stracił nogę w wypadku kolejowym, nadjeżdżający pociąg przejechał po nodze mojego taty jednocześnie pozbawiając go normalnego życia przez ten wypadek powoli tracił wzrok i słuch.


Moja mama słabo widzi i słabo słyszy, ma problem z chodzeniem do tego oboje przyjmują na stałe różne leki miedzy innymi na serce. Na dzień dzisiejszy ojciec musi jeździć pół Polski na różne przymiarki protezy aby móc w miarę normalnie funkcjonować. Dodatkowo nosi aparaty słuchowe wraz z moją mamą dopóki jeszcze cokolwiek słyszy. Rodzice pracowali w spółdzielni dla niewidomych, mama została zwolniona kilka lat temu a ojciec pracował do końca ponieważ firma upadła. Maja rentę ale jak wiadomo to nie są jakieś kokosy. Potrzebujemy nowego auta którym będę mogła ich zawozić do lekarzy, rehabilitantów jak i na poprawy jakości protezy. W dobie koronawirusa jest naprawdę bardzo ciężko dla nich a ja sama nie jestem w stanie uzbierać takiej sumy pieniędzy. Początkiem stycznia 2021 roku mają się pojawić w Warszawie na kolejnej przymiarce protezy.


Wierzymy że są jednak dobrzy ludzie którzy pomogą nam uzbierać pieniądze na samochód dobry a przede wszystkim bezpieczny. 


Za wszystkie datki bardzo z całego serca dziękujemy.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 1

MR
Mariola Rębisz
1 zł
Zwrócona

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

742 773 zrzutki

i zebrali

527 443 091 zł

A ty na co dziś zbierasz?