Druga solowa płyta Martyny Sabak! Pomóż mi wydać album
Druga solowa płyta Martyny Sabak! Pomóż mi wydać album
Opis zrzutki
Hej, z tej strony Martyna Sabak :)
Jestem wokalistką, muzykiem i lubię wyzwania. Piszę teksty, melodie i piosenki. Kocham śpiewać i wypowiadać się w ten sposób artystycznie. Tym razem postanowiłam wydać drugą solową płytę. Premiera planowana jest na wiosnę 2026 r.
Płyta jest kontynuacją pierwszej części i powstaje we współpracy z Adamem Jarzmikiem. Po dobrym przyjęciu pierwszej płyty zdecydowałam się na kolejny album. Na płycie będą mi towarzyszyć ponadto kultowe polskie nazwiska ze świata muzyki jazzowej i i nie tylko: Tymon Trąbczyński (kontrabas), Piotr Budniak (perkusja), Kuba Łępa (saksofon), Ignacy Wendt (trąbka), Michał Zwierniak (gitara) oraz chórki: Kinga Moczydłowska, Kasia Motyka-Dziedzic oraz Zosia Neckar.
Stylistyka muzyczna jest oparta o modern jazz, blues i soul.

W związku z powyższym, zwracam się do Was z prośbą o wsparcie mojego pomysłu poprzez zrzutkę. Inicjatywa drugiego albumu "Nic nie trzeba" została poparta przez Prezydenta Miasta Lublin w formie przyznanego stypendium oraz ZAiKS, jednak środki nie są wystarczające aby pokryć cały proces produkcji płyty. Wsparcie mojej inicjatywy to także po prostu możliwość zakupienia płyty w pre-orderze (przed jej wydaniem).
Jak można mnie wesprzeć?
Będę wdzięczna za każde wsparcie finansowe jak i udostępnienie akcji. Jeśli chcesz mieć zagwarantowaną płytę, zdecyduj się na pre-order i zamów ją już dzisiaj przez zrzutkę :)
Za wsparcie w wysokości określonej kwoty proponuję poniższe oznaki wdzięczności:
1. Za każde wsparcie - podziękowanie w podsumowaniu zrzutki :)
2. Nowa płyta w wersji fizycznej z dedykacją Martyny - 70 zł (wartość z przesyłką, dostarczeniem)
3. Płyta w wersji fizycznej z autografami całego składu - 110 zł (wartość z przesyłką, dostarczeniem)
4. Płyta "Nic nie trzeba" oraz pierwszy płyta "Byłam jestem będę" - 130 zł
5. Zostań sponsorem płyty - patronat i logo na płycie i 20 szt płyt - 2000 zł
6. Zostań sponsorem płyty - patronat i logo na płycie i 30 szt płyt - 3000 zł
7. Masz inny pomysł? Daj znak ;)
Dziękuję za każdą formę wsparcia i zamówienie płyty już dziś! To dla mnie dużo znaczy :)
LINKI:
STRONA INTERNETOWA:
FACEBOOK:
https://www.facebook.com/Martynasabakart
INSTAGRAM:
https://www.instagram.com/martyna_sabak/

- Co za mną?
1. Napisanie tekstów, kompozycja i aranżacja utworów
2. Próby, następnie wynajem studia i nagranie sekcji instrumentalnej (pracowaliśmy w studio Sound and Wave w Warszawie i zarejestrowaliśmy ślady sekcji instrumentalnej)
3. Nagranie partii wokali do utworów
4. Wydanie dwóch singli zapowiadających płytę wraz z teledyskiem.
/*** te etapy są za nami ***/
- Co jeszcze do wykonania?
4. Mix i mastering - czyli procesy budujące brzmienie płyty. Na etapie mixu decydujemy o poziomach głośności i proporcjach instrumentów, ich umiejscowieniu oraz brzmieniu i efektach. W masteringu dokonuje się kosmetyki, zbalansowania materiału i ostatniej obróbki przed tłoczeniem płyty, aby uzyskać spójny efekt.
5. Przygotowanie wersji fizycznej albumu - oprawa graficzna i muzyczna, zawartość płyty.
6. Wydanie płyty
7. Nagranie i wydanie 3 teledysków