id: kk9aub

Druga solowa płyta Martyny Sabak! Pomóż mi wydać album

Druga solowa płyta Martyny Sabak! Pomóż mi wydać album

 
Martyna Sabak

Opis zrzutki

Hej, z tej strony Martyna Sabak :) 


Jestem wokalistką, muzykiem i lubię wyzwania. Piszę teksty, melodie i piosenki. Kocham śpiewać i wypowiadać się w ten sposób artystycznie. Tym razem postanowiłam wydać drugą solową płytę. Premiera planowana jest na wiosnę 2026 r.

8K5VsbBft3f4dnZi.jpgPłyta jest kontynuacją pierwszej części i powstaje we współpracy z Adamem Jarzmikiem. Po dobrym przyjęciu pierwszej płyty zdecydowałam się na kolejny album. Na płycie będą mi towarzyszyć ponadto kultowe polskie nazwiska ze świata muzyki jazzowej i i nie tylko: Tymon Trąbczyński (kontrabas), Piotr Budniak (perkusja), Kuba Łępa (saksofon), Ignacy Wendt (trąbka), Michał Zwierniak (gitara) oraz chórki: Kinga Moczydłowska, Kasia Motyka-Dziedzic oraz Zosia Neckar.


Stylistyka muzyczna jest oparta o modern jazz, blues i soul.


mYuk6LJeXKCxIFDy.jpg

W związku z powyższym, zwracam się do Was z prośbą o wsparcie mojego pomysłu poprzez zrzutkę. Inicjatywa drugiego albumu "Nic nie trzeba" została poparta przez Prezydenta Miasta Lublin w formie przyznanego stypendium oraz ZAiKS, jednak środki nie są wystarczające aby pokryć cały proces produkcji płyty. Wsparcie mojej inicjatywy to także po prostu możliwość zakupienia płyty w pre-orderze (przed jej wydaniem).


Nhczgv4KhoHDOscp.jpgJak można mnie wesprzeć? 

Będę wdzięczna za każde wsparcie finansowe jak i udostępnienie akcji. Jeśli chcesz mieć zagwarantowaną płytę, zdecyduj się na pre-order i zamów ją już dzisiaj przez zrzutkę :)


Za wsparcie w wysokości określonej kwoty proponuję poniższe oznaki wdzięczności:


1. Za każde wsparcie - podziękowanie w podsumowaniu zrzutki :)

2. Nowa płyta w wersji fizycznej z dedykacją Martyny - 70 zł (wartość z przesyłką, dostarczeniem)

3. Płyta w wersji fizycznej z autografami całego składu - 110 zł (wartość z przesyłką, dostarczeniem)

4. Płyta "Nic nie trzeba" oraz pierwszy płyta "Byłam jestem będę" - 130 zł

5. Zostań sponsorem płyty - patronat i logo na płycie i 20 szt płyt - 2000 zł

6. Zostań sponsorem płyty - patronat i logo na płycie i 30 szt płyt - 3000 zł 

7. Masz inny pomysł? Daj znak ;)


Dziękuję za każdą formę wsparcia i zamówienie płyty już dziś! To dla mnie dużo znaczy :) 

Wi8KN6zBjxIfyzzY.jpgLINKI:

STRONA INTERNETOWA:

https://martynasabak.pl/

FACEBOOK: 

https://www.facebook.com/Martynasabakart

INSTAGRAM:

https://www.instagram.com/martyna_sabak/


NOcZ9adSTGe0JiB6.jpg


  • Co za mną?

1. Napisanie tekstów, kompozycja i aranżacja utworów

2. Próby, następnie wynajem studia i nagranie sekcji instrumentalnej (pracowaliśmy w studio Sound and Wave w Warszawie i zarejestrowaliśmy ślady sekcji instrumentalnej)

3. Nagranie partii wokali do utworów

4. Wydanie dwóch singli zapowiadających płytę wraz z teledyskiem.

/*** te etapy są za nami ***/


  • Co jeszcze do wykonania? 


4. Mix i mastering - czyli procesy budujące brzmienie płyty. Na etapie mixu decydujemy o poziomach głośności i proporcjach instrumentów, ich umiejscowieniu oraz brzmieniu i efektach. W masteringu dokonuje się kosmetyki, zbalansowania materiału i ostatniej obróbki przed tłoczeniem płyty, aby uzyskać spójny efekt.

5. Przygotowanie wersji fizycznej albumu - oprawa graficzna i muzyczna, zawartość płyty.

6. Wydanie płyty

7. Nagranie i wydanie 3 teledysków

Oferty/licytacje 6

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze żadnych ofert/licytacji.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez