22 363 zł z 50 000 zł
44%
58 dni do końca
95 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Nasi drodzy Przyjaciele Nutki! Wszyscy, którym los naszej kawiarni nie jest obojętny :-).

Na początku serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, wspierającym nas od początku pandemii finansowo i dobrym słowem. Bardzo jesteśmy szczęśliwi, że tylu Was jest.


Jak wiadomo niestety od października ponownie jesteśmy bardzo ograniczeni z naszą działalnością i wciąż nie wiemy, co będzie dalej. Z lękiem śledzimy kolejne wytyczne sanitarne i  staramy się do nich dopasowywać. Intensywnie szukamy rozwiązań na wyjście z obecnej sytuacji, jednak mimo usilnych działań nie widzimy perspektyw poprawy. Zaczynamy odczuwać realny lęk o przyszłość Nutki i całej naszej działalności. Na tyle, na ile ograniczenia sanitarne nam pozwalają, próbujemy organizować dla Was zajęcia, niestety dla wielu osób udział w nich w tej chwili jest niemożliwy, czy to przez kwarantannę, czy przez zwykły, uzasadniony lęk kontaktu z innymi osobami, co również sami codziennie odczuwamy. Organizowanie zajęć w bardzo małych grupach nie przynosi żadnego dochodu, jedynie pozwala na utrzymanie pracowników, na których bardzo nam zależy – ale na nic więcej. W szczególności brakuje nam pieniędzy na opłaty eksploatacyjne, w tym oczywiście na czynsz.


Nasza działalność gastronomiczna, przez wielu z Was do tej pory bardzo doceniana, w tym momencie bez przerwy generuje jedynie straty. Żeby zarobić tylko na pracowników przygotowujących naleśniki i słodkości, potrzebujemy co najmniej kilkunastu zamówień dziennie, a mamy ich zaledwie kilka. Już w maju, poszukując rozwiązań wspomagających nasze funkcjonowanie, nawiązaliśmy współpracę z Pyszne.pl i Glovo, daje to nam jednak tylko kilka zamówień tygodniowo, tak więc stanowi kroplę w morzu naszych potrzeb.


Wciąż liczymy na to, że może choć częściowo ograniczymy straty i przetrwamy.

Nadal prosimy o pomoc. Wspierać nas można na wiele sposobów.


Przede wszystkim korzystając z naszych usług – dopóki się da. Zapraszamy do kawiarni po naleśniki, całe nasze menu można zamówić z odbiorem osobistym, jak również z dostawą do domu - tu wspiera nas Pyszne.pl i Glovo.


Dzieci, młodzież i dorosłych zapraszamy na zajęcia indywidualne gry na instrumentach i śpiewu z Panią Wiolą, Panem Michałem i Panem Damianem. Dopóki prawo nam pozwoli, będziemy spotykać się w Nutce, część osób już w tej chwili korzysta także z zajęć on-line.


Można wesprzeć nas finansowo. Jeśli macie taką możliwość, nasza zrzutka wciąż przyjmuje wpłaty. Można również zrobić bezpośredni przelew na nasze konto na Zrzutka.pl 98 1750 1312 6887 7599 7833 9372, w tytule można napisać „darowizna”. Można też skorzystać z formularza i szybkich płatności na tej stronie.

Za każdą wpłaconą złotówkę ogromnie dziękujemy.


Informację tę można udostępniać również na FB. Wielkim wsparciem jest także przekazanie wieści o naszych kłopotach Waszym znajomym, którzy może jeszcze nas nie znają bezpośrednio, ale wybierają się do nas. Być może będą chcieli jakoś nas wspomóc, by mieć możliwość odwiedzenia nas w przyszłości. Ze smutkiem obserwujemy powolne załamywanie się naszej branży, wiele firm o podobnym do naszego profilu niestety musiało się zamknąć, bo nie wytrzymały przeciągającej się trudnej sytuacji finansowej. Tak bardzo boimy się, że do nich dołączymy…

 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 95

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Nasi użytkownicy założyli

723 246 zrzutek

i zebrali

500 040 166 zł

A ty na co dziś zbierasz?