id: km5pdf

Akcja Animacja: Świąteczna bajka w reżyserii dzieci z domu dziecka

Akcja Animacja: Świąteczna bajka w reżyserii dzieci z domu dziecka

Nasi użytkownicy założyli 957 435 zrzutek i zebrali 964 052 163 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Akcja Animacja

think➡ make➡ help


Dom dla Dzieci w Rumi tworzą wyjątkową rodzinę. Poznaliśmy się na warsztatach z druku 3D dla dzieci. Od pierwszego spotkania przyjęły nas jakbyśmy znali się od zawsze, z otwartym sercem pełnym ufności, ciekawości świata i tryskającej radości.

Marzymy o tym, żeby te kochane istotki poczuły się takie jakie są:


wyjątkowe, ważne, wysłuchane.


Swoim wywiadem zachwyciły nas Magda, Nicola, Nikola, Szymon, Bronek i Michaś. Te dzieciaki, które wybrały pozycję zza kulis również stworzyły wspaniałą atmosferę: Marcin, Kuba, Otylia, Tara.


Prawdziwe szczęście jest wtedy, kiedy możemy się nim dzielić. Te dzieci potrafią się dzielić tym, co mają, a przede wszystkim, sercem. 


Pomóż nam wyczarować dla nich magiczny prezent świąteczny. Bajkę o nich dla nich.

Celem naszej Akcji Animacji jest to, żeby każde dziecko stało się bohaterem bajki - swojej bajki. Na podstawie wywiadów stworzymy film animowany opowiadający ich przygody.


Każda złotówka przybliża nas do efektów rodem z Disneya. Ty też możesz pomóc dzieciom zbliżyć się do gwiazd! Dla każdej osoby, która będzie chciała pomóc w akcji przygotowaliśmy specjalne podziękowania. 


Osoby, które dodadzą swoją cegiełkę w postaci 100 zł wystąpią w napisach końcowych.


1. Jeżeli chciałbyś zostać bohaterem animacji i wpłacisz 3.000 zł przyjedziemy do Ciebie nagramy dźwięk, a Twoją osobę zaanimujemy. 

2. Możesz również zostać statystą w naszej animacji jeżeli wpłacisz 500 zł i na podstawie Twojego zdjęcia lub rysunku, dodamy taką postać do animacji.

3. Za kwotę 50 zł dostaniesz dostęp do całości wywiadów. 


Dla firm:

1. Firmy, które chcą zostać częścią animacji i wpłacą kwotę 2.500 zł  będą miały okazję do pokazania swojego produktu lub logo w animacji. 

2. Jeżeli firma chce zostać sponsorem wspierającym, którego logo umieścimy w odpowiedniej sekcji (nasi partnerzy), wystarczy wpłacić kwotę powyżej 500 zł.  

3. Zapraszamy prasę do zostania partnerami medialnymi.


W naszej akcji możesz również pomóc udostępniając tę zbiórkę. 


P. S. Premiera filmu odbędzie się podczas uroczystej Wigilii w Domu Dla Dzieci w Rumi, następnie film zostanie opublikowany dla wszystkich na platformie YouTube.


O fundacji:

Choć jesteśmy młodą fundacją, na swoim koncie mamy już kilka akcji z których jesteśmy dumni. Między innymi wydruk autorskich przyłbic na drukarce 3D i przekazanie ich organizacjom takim jak hospicjum czy schroniska dla zwierząt, warsztaty druku 3D “Magia 3D. Od zabawy do wystawy”. Teraz pora na Akcję Animację, w której każdy może pomóc.FUNDACJA TECHPOMAGA

KRS 0000869540

Więcej informacji na:

https://akcjaanimacja.techpomaga.pl/

https://www.facebook.com/TechPomaga

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 7 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę / ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Nieaktywne
Inne
SZYBKA WPŁATA PODARUJ PIĄTAKA
Zostań Świętym Mikołajem i podaruj prezent dla Dzieci z Domu Dziecka w Rumi.
5 zł

Kupione 21 z 10000

Zakończona
Inne
Wpłać 50 zł i dostaniesz dostęp do całości wywiadów
Po wpłaceniu kwoty 50 zł dostaniesz od nad dostęp do nieopublikowanych części wywiadów, ponieważ dostaniesz od nas link do CAŁEGO materiału z wywiadów. *Całość materiałów dostępna po premierze filmu.
50 zł

Kupione 3 z 200

Zakończona
Inne
Książka "Poznaj Przepis Na Siebie"
O KSIĄŻCE Jeśli stanąłeś właśnie pod ścianą w poszukiwaniu sposobu dotarcia do nowych klientów albo dowiedziałeś się od znajomego, z gazety, Internetu o istnieniu możliwości budowania swojej marki osobistej na skalę światową i to zupełnie za darmo, to ta książka jest dla Ciebie. Autorka ma nadzieję, iż zaczynając swoją podróż, nie znalazłeś się w takiej sytuacji jak ona, czyli bez pracy. Jeżeli chcesz zwiększyć sprzedaż i zbudować swoją markę osobistą, zajrzyj do lektury i dowiedz się więcej. Marta Olesiak Od ponad dziesięciu lat autorka aktywnie sprzedaje usługi i produkty dla B2B. Obecnie zajmuje się sprzedażą swojej oferty, a także ofert swoich klientów oraz dzieli się wiedzą na temat tej branży na szkoleniach indywidualnych i grupowych z wykorzystaniem LinkedIn®. Pomaga też zarządom, właścicielom firm oraz dyrektorom handlowym w budowaniu strategii sprzedaży i pozyskiwania nowych klientów dla ich pracowników z wykorzystaniem tego międzynarodowego serwisu społecznościowego.
50 zł
Zakończona
Inne
Wystąp w napisach końcowych.
Osoby, które dodadzą swoją cegiełkę w postaci 100 zł wystąpią w napisach końcowych.
100 zł

Kupione 9 z 200

Zakończona
Inne
Spotkanie „Pokaż się na LinkedIN” z Martą Olesiak
Dwu godzinne spotkanie online. „Pokaż się na LinkedIN”, podczas którego dowiesz się jak zbudować profesjonalny profil swój i firmy, pisać publikacje, które przyciągają klientów, sprzedać swoją ofertę odpowiednim zdjęciem a także budować bazę kontaktów. Dodatkowo w ramach spotkania otrzymasz post polecający na profilu Marta Olesiak (możliwość dotarcia do ponad 18000 osób) Marta Olesiak Od ponad dziesięciu lat autorka aktywnie sprzedaje usługi i produkty dla B2B. Obecnie zajmuje się sprzedażą swojej oferty, a także ofert swoich klientów oraz dzieli się wiedzą na temat tej branży na szkoleniach indywidualnych i grupowych z wykorzystaniem LinkedIn®. Pomaga też zarządom, właścicielom firm oraz dyrektorom handlowym w budowaniu strategii sprzedaży i pozyskiwania nowych klientów dla ich pracowników z wykorzystaniem tego międzynarodowego serwisu społecznościowego.
400 zł
Zakończona
Inne
Zostań statystą w naszej animacji
Możesz również zostać statystą w naszej animacji jeżeli wpłacisz 500 zł i na podstawie Twojego zdjęcia lub rysunku, dodamy taką postać do animacji.
500 zł

Kupione 1 z 50

Zakończona
Inne
Zostań bohaterem naszej animacji
Jeżeli chciałbyś zostać bohaterem animacji i wpłacisz 3.000 zł przyjedziemy do Ciebie nagramy dźwięk, a Twoją osobę zaanimujemy.
3000 zł
Zakończona

Wpłaty 70

DS
Daniel Salewski
500 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
150 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AK
Kałużniak Anna
100 zł
KA
Karolo
100 zł
Paweł Żuławnik
100 zł
DA
Dawid
100 zł
NN
Natalia Taranta
100 zł
WS
Wiktoria Sagan
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków