id: km5pdf

Akcja Animacja: Świąteczna bajka w reżyserii dzieci z domu dziecka

Akcja Animacja: Świąteczna bajka w reżyserii dzieci z domu dziecka

Opis zrzutki

Akcja Animacja

think➡ make➡ help


Dom dla Dzieci w Rumi tworzą wyjątkową rodzinę. Poznaliśmy się na warsztatach z druku 3D dla dzieci. Od pierwszego spotkania przyjęły nas jakbyśmy znali się od zawsze, z otwartym sercem pełnym ufności, ciekawości świata i tryskającej radości.

Marzymy o tym, żeby te kochane istotki poczuły się takie jakie są:


wyjątkowe, ważne, wysłuchane.


Swoim wywiadem zachwyciły nas Magda, Nicola, Nikola, Szymon, Bronek i Michaś. Te dzieciaki, które wybrały pozycję zza kulis również stworzyły wspaniałą atmosferę: Marcin, Kuba, Otylia, Tara.


Prawdziwe szczęście jest wtedy, kiedy możemy się nim dzielić. Te dzieci potrafią się dzielić tym, co mają, a przede wszystkim, sercem. 


Pomóż nam wyczarować dla nich magiczny prezent świąteczny. Bajkę o nich dla nich.

Celem naszej Akcji Animacji jest to, żeby każde dziecko stało się bohaterem bajki - swojej bajki. Na podstawie wywiadów stworzymy film animowany opowiadający ich przygody.


Każda złotówka przybliża nas do efektów rodem z Disneya. Ty też możesz pomóc dzieciom zbliżyć się do gwiazd! Dla każdej osoby, która będzie chciała pomóc w akcji przygotowaliśmy specjalne podziękowania. 


Osoby, które dodadzą swoją cegiełkę w postaci 100 zł wystąpią w napisach końcowych.


1. Jeżeli chciałbyś zostać bohaterem animacji i wpłacisz 3.000 zł przyjedziemy do Ciebie nagramy dźwięk, a Twoją osobę zaanimujemy. 

2. Możesz również zostać statystą w naszej animacji jeżeli wpłacisz 500 zł i na podstawie Twojego zdjęcia lub rysunku, dodamy taką postać do animacji.

3. Za kwotę 50 zł dostaniesz dostęp do całości wywiadów. 


Dla firm:

1. Firmy, które chcą zostać częścią animacji i wpłacą kwotę 2.500 zł  będą miały okazję do pokazania swojego produktu lub logo w animacji. 

2. Jeżeli firma chce zostać sponsorem wspierającym, którego logo umieścimy w odpowiedniej sekcji (nasi partnerzy), wystarczy wpłacić kwotę powyżej 500 zł.  

3. Zapraszamy prasę do zostania partnerami medialnymi.


W naszej akcji możesz również pomóc udostępniając tę zbiórkę. 


P. S. Premiera filmu odbędzie się podczas uroczystej Wigilii w Domu Dla Dzieci w Rumi, następnie film zostanie opublikowany dla wszystkich na platformie YouTube.


O fundacji:

Choć jesteśmy młodą fundacją, na swoim koncie mamy już kilka akcji z których jesteśmy dumni. Między innymi wydruk autorskich przyłbic na drukarce 3D i przekazanie ich organizacjom takim jak hospicjum czy schroniska dla zwierząt, warsztaty druku 3D “Magia 3D. Od zabawy do wystawy”. Teraz pora na Akcję Animację, w której każdy może pomóc.FUNDACJA TECHPOMAGA

KRS 0000869540

Więcej informacji na:

https://akcjaanimacja.techpomaga.pl/

https://www.facebook.com/TechPomaga

Wpłacający 70

DS
Daniel Salewski
500 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
150 zł
K
Karolo
100 zł
D
Dawid
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Paweł Żuławnik
100 zł
N
Natalia Taranta
100 zł
WS
Wiktoria Sagan
100 zł
K
Kałużniak Anna
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 5 zł i więcej
SZYBKA WPŁATA PODARUJ PIĄTAKA
Zostań Świętym Mikołajem i podaruj prezent dla Dzieci z Domu Dziecka w Rumi.

wybrano 21 razy (pozostało 9979 z 10000)

przewidywana dostawa: 25 grudnia, 2020

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
Wpłać 50 zł i dostaniesz dostęp do całości wywiadów
Po wpłaceniu kwoty 50 zł dostaniesz od nad dostęp do nieopublikowanych części wywiadów, ponieważ dostaniesz od nas link do CAŁEGO materiału z wywiadów. *Całość materiałów dostępna po premierze filmu.

wybrano 3 razy (pozostało 197 z 200)

przewidywana dostawa: 30 grudnia, 2020

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
Książka "Poznaj Przepis Na Siebie"
O KSIĄŻCE Jeśli stanąłeś właśnie pod ścianą w poszukiwaniu sposobu dotarcia do nowych klientów albo dowiedziałeś się od znajomego, z gazety, Internetu o istnieniu możliwości budowania swojej marki osobistej na skalę światową i to zupełnie za darmo, to ta książka jest dla Ciebie. Autorka ma nadzieję, iż zaczynając swoją podróż, nie znalazłeś się w takiej sytuacji jak ona, czyli bez pracy. Jeżeli chcesz zwiększyć sprzedaż i zbudować swoją markę osobistą, zajrzyj do lektury i dowiedz się więcej. Marta Olesiak Od ponad dziesięciu lat autorka aktywnie sprzedaje usługi i produkty dla B2B. Obecnie zajmuje się sprzedażą swojej oferty, a także ofert swoich klientów oraz dzieli się wiedzą na temat tej branży na szkoleniach indywidualnych i grupowych z wykorzystaniem LinkedIn®. Pomaga też zarządom, właścicielom firm oraz dyrektorom handlowym w budowaniu strategii sprzedaży i pozyskiwania nowych klientów dla ich pracowników z wykorzystaniem tego międzynarodowego serwisu społecznościowego.

(pozostało 6 z 6)

przewidywana dostawa: 30 grudnia, 2020

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Wystąp w napisach końcowych.
Osoby, które dodadzą swoją cegiełkę w postaci 100 zł wystąpią w napisach końcowych.

wybrano 9 razy (pozostało 191 z 200)

przewidywana dostawa: 30 grudnia, 2020

Wybieram
Wpłać 400 zł i więcej
Spotkanie „Pokaż się na LinkedIN” z Martą Olesiak
Dwu godzinne spotkanie online. „Pokaż się na LinkedIN”, podczas którego dowiesz się jak zbudować profesjonalny profil swój i firmy, pisać publikacje, które przyciągają klientów, sprzedać swoją ofertę odpowiednim zdjęciem a także budować bazę kontaktów. Dodatkowo w ramach spotkania otrzymasz post polecający na profilu Marta Olesiak (możliwość dotarcia do ponad 18000 osób) Marta Olesiak Od ponad dziesięciu lat autorka aktywnie sprzedaje usługi i produkty dla B2B. Obecnie zajmuje się sprzedażą swojej oferty, a także ofert swoich klientów oraz dzieli się wiedzą na temat tej branży na szkoleniach indywidualnych i grupowych z wykorzystaniem LinkedIn®. Pomaga też zarządom, właścicielom firm oraz dyrektorom handlowym w budowaniu strategii sprzedaży i pozyskiwania nowych klientów dla ich pracowników z wykorzystaniem tego międzynarodowego serwisu społecznościowego.

(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 30 grudnia, 2020

Wybieram
Wpłać 500 zł i więcej
Zostań statystą w naszej animacji
Możesz również zostać statystą w naszej animacji jeżeli wpłacisz 500 zł i na podstawie Twojego zdjęcia lub rysunku, dodamy taką postać do animacji.

wybrano 1 raz (pozostało 49 z 50)

przewidywana dostawa: 30 grudnia, 2020

Wybieram
Wpłać 3000 zł i więcej
Zostań bohaterem naszej animacji
Jeżeli chciałbyś zostać bohaterem animacji i wpłacisz 3.000 zł przyjedziemy do Ciebie nagramy dźwięk, a Twoją osobę zaanimujemy.

(pozostało 10 z 10)

przewidywana dostawa: 30 grudnia, 2020

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

646 311 zrzutek

i zebrali

402 372 346 zł

A ty na co dziś zbierasz?