id: km98v6

Kocurek z dużą raną na głowie potrzebuje pomocy!

Kocurek z dużą raną na głowie potrzebuje pomocy!

Nasi użytkownicy założyli 915 139 zrzutek i zebrali 880 252 778 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Chcemy przedstawić kolejnego podopiecznego, który trafił do nas z wioski niedaleko Leszna. Kocurek został nam zgłoszony, ponieważ miał na głowie dużą ranę. Nie da się ukryć, że pierwsze zdjęcie nie napawało optymizmem. Tylko w ostatnich miesiącach trafiły do nas dwa koty, których koszmarne rany na głowie okazały się być nowotworem. Niestety ich stan był tak ciężki, że musiałyśmy skrócić ich cierpienie. Miałyśmy nadzieję, że w tym przypadku będzie inaczej.

Z informacji nam przekazanych kocurek bytował w pobliżu osiedla, był tam dokarmiany i już od jakiegoś czasu miał tę ranę. Zauważyła go Monika, która zgłosiła nam kocurka, a następnie pomogła go złapać na klatkę. Kocurek trafił do weterynarza gdzie dokładnie obejrzano ranę. Okazało się, że na szczęście nic nie wskazuje na nowotwór! Rana była typowo ropna, niestety dość rozległa. Nie wiemy co ją spowodowało, czy kocurek czymś się poparzył, czy zranił? Ważne, że nie zagraża to jego życiu.

Niestety rana jest spora, codziennie musi być kontrolowana i zabezpieczana. Z tego powodu kocurek cały czas przebywa w szpitaliku w Przychodni i jeszcze chwilę to potrwa. Chłopak został zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony. Gdy to będzie możliwe zostanie wykastrowany. To wszystko generuje jednak koszty. Kwota docelowa na tej zbiórce została oszacowana już po podliczeniu całego leczenia (chyba, że wydarzy się coś nagłego, ale zakładamy, że nic takiego nie nastąpi).

Kocurek jest naprawdę kochany. Uwielbia człowieka, od razu ćwierka, mruczy i robi wszystko, by tylko go pogłaskać. Uwielbia też jeść. Gdy dojdzie do siebie będzie szukał jak najlepszego domu, ale może jeszcze chwilę potrwać.


Z góry dziękujemy za Wasze wsparcie!


xf2fb56a7fc97aec.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 12

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!