id: kmrcjm

Pomoc rodzinie z Podmokli Małych

Pomoc rodzinie z Podmokli Małych

27 133 zł 
z 200 000
13%
97 dni do końca
231 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Celem zbiórki jest zebranie środków finansowych na odbudowę domu dla 4-osobowej rodziny, którzy stracili dach nad głową oraz znaczną część swojego dobytku w pożarze, który wybuchł w nocy ok. godz. 1:30 we wtorek 12.04.2022 r. w Podmoklach Małych gm. Babimost, pow. zielonogórski, woj. lubuskie.

Dach, strop oraz poddasze zostało zupełnie strawione przez pożar. Dom nie nadaje się do zamieszkania. W kilku miejscach zarwał się sufit.

Strażacy z ogromnym zaangażowaniem pomogli wynieść nawet ubrania z pomieszczeń zajętych już przez ogień. Domownicy zdążyli tylko ubrać buty, kurtki i wybiec na zewnątrz. Mówią, że to cud, że żyją.

Mieszkańcy strawionego pożarem domu stracili dobytek swojego życia, poczucie bezpieczeństwa. Dlatego wszystkich ludzi dobrej woli prosimy o udział w zbiórce i pomoc. Każda złotówka w tej sytuacji jest niezwykle cenna. Zniszczony dom wymaga gruntowanego remontu.

Zebrane środki finansowe zostaną przeznaczone szczególnie na odbudowę dachu, stropu, remont pomieszczeń oraz zakup niezbędnego wyposażenia, tak, aby rodzina mogła możliwie jak najszybciej wrócić do swojego domu. Do czasu powrotu domownicy znaleźli schronienie u najbliższych.

"Dobro to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli", dlatego całym sercem PROSIMY O POMOC.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 231

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

891 668 zrzutek

i zebrali

832 330 479 zł

A ty na co dziś zbierasz?