id: kmsukm

KAST. - pomóż nam dokończyć płytę!

KAST. - pomóż nam dokończyć płytę!

791 zł 
z 10 000 zł
7%
zakończona 31.12.2019r
15 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Wesprzyj muzyczny projekt z Aleksandrowa Łódzkiego, pomóż KAST. skończyć płytę i spłacić zaciągnięte do tej pory zobowiązania na ten cel :D

Nie jesteśmy “rockowi”, “metalowi”, “grungeowi”, czy “punkowi”, staramy się być sobą i iść własną muzyczną ścieżką. Jeżeli ktoś bardzo chce sprecyzować nas w konkretnych ramach, to odpowiadamy, że gramy bluesa ze stonerową energią. Czasami też stonera z bluesowym sznytem. Opowiadamy o naszych kobietach, historiach z naszego podwórka, lubimy Zauchę i śpiewamy o nim - najczęściej bardzo głośno. Prowadzimy wewnętrzny fanklub Voo Voo.

Jesteśmy z Aleksandrowa Łódzkiego, tu mieszkamy, a obserwacje rutyny małego miasta pod Łodzią przekładamy na muzykę. Tak jak większość z Was zadajemy sobie pytanie - co ja tu w ogóle robię? - i próbujemy na nie odpowiedzieć. Na swój sposób.

Kto nas zna, ten wie, że żyjemy raczej introwertycznie (okej, są wyjątki), a na koncertach zamieniamy się w innych ludzi i zarażamy energią!

O co chodzi?

Od zawsze gramy na poważnie, nigdy nie wychodziliśmy z założenia “a tak sobie pohałasujemy w garażu”, nie jesteśmy też “zespołem kilku przyjaciół, którzy…” - dajemy 100% od siebie widząc potencjał w tym co robimy i co najważniejsze - to chcemy robić.

Niestety, wejście do świata muzycznych profesjonalistów ma swoją cenę, a my płacimy ją kompletnie z własnej kieszeni. Nigdy nie liczyliśmy na jakiekolwiek zyski - najważniejszym jest przyciągnąć jak najwięcej publiki pod scenę. Żeby zaprezentować się w szerszym gronie postanowiliśmy “zrobić płytę”.

Mamy materiał, sprzęt, studio, realizatora, ludzi od masteringu oraz miksu, zarejestrowaliśmy już większość ścieżek. Kosztowało to nas już kilka tysięcy złotych i mówiąc krótko, zasobność naszych portfeli, oraz zdolności kredytowe zaczęły nam się kończyć :)

Czego potrzebujemy?

Żebyśmy przy realizacji całego przedsięwzięcia wyszli "na zero" potrzebujemy:

5 000 zł - dokończenie śladów plus miks i mastering

7 000 zł - realizacja identyfikacji wizualnej: logo, wizerunek, grafiki koncertowe, okładka płyty

10 000 zł - 500 szt. fizycznych kopii

Dodatkowe Cele:

12 500 zł - realizacja profesjonalnego teledysku

17 500 zł - realizacja profesjonalnego nagrania live z koncertu, oraz organizacja wydarzenia w odpowiednim miejscu :)

Do tej pory:

Logo i okładka: Marcjanna Urbańska

Video: Michał Mandecki

Nagrywamy w: Case Studio i Studio Lodowa, podziękowania dla Sławomir Papis oraz Bartosz Paszkiewicz

Uwaga mamy:

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 15

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

878 435 zrzutek

i zebrali

807 429 729 zł

A ty na co dziś zbierasz?