id: kmuyab

Na psiego terapeute - pomóc innym i sobie

Na psiego terapeute - pomóc innym i sobie

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 145 793 zrzutki i zebrali 1 192 948 032 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć

Od kilku ładnych lat, dokładnie 8, jestem nauczycielem specjalnym. Pracuję z małymi dziećmi z autyzmem w przedszkolu. Ciągle poszerzam swoją wiedzę, kończąc liczne kursy. Również takie które wszechstronnie rozwijają dzieci. Ostatnio sensoplastykę, aby rozwijać ich i swoją kreatywność.

Od momentu rozpoczęcia pracy zawodowej marzyłam o ukończeniu kursu/szkolenia lub studiów z dogoterapii. Pomysł ten wrócił ostatnio z wzmożoną siłą po poznaniu młodej osóbki z porażeniem mózgowym.

Stąd prośba do Was. Ceny psów poszybowały ze względu na epidemię w kosmos. Bardzo bym chciała, aby pies ( Golden Retriver lub Owczarek Australijski) był z sprawdzonej hodowli. Po wykonanych testach predyspozycji do tego konkretnego zadania. Koszt takiego psa to około 6 tysięcy złotych. Do ceny psiaka dochodzi około 2-3 tysięcy, za samo szkolenie.

Nie jestem w stanie w tym momencie swojego życia odłożyć takiej sumy.

Dla sceptyków, wiem ile kosztuje utrzymanie dużego psa. Ile kosztują: karmy, wizyty u weterynarza, pielęgnacja. Te koszty jestem w stanie systematycznie ponosić.

Proszę tylko o pomoc w zebraniu kwoty na samego szczeniaka.

Jestem osobą zakochaną w czworonogach, prawdziwą psiarą. W moim domu zawsze był pies.

Chciałabym pomóc dzieciom z którymi pracuje, ale i sobie. Sobie odzyskując radość życia, którą ostatnio zatraciłam.

Jeśli się uda będę dokumentować Naszą drogę do osiągnięcia obranego celu na Fb i Instagramie o mnie i o psie, którego dzięki Wam uda się zakupić. Kto będzie chciał, będzie mógł śledzić Nasze losy i na własne oczy przekonać się, że nie wyrzucił pieniędzy w błoto ;)

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!