id: kn755g

Leczenie i intensywna rehabilitacja szansą na powrót do normalnego życia po udarze mózgu

Leczenie i intensywna rehabilitacja szansą na powrót do normalnego życia po udarze mózgu

Nasi użytkownicy założyli 1 186 949 zrzutek i zebrali 1 247 838 590 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Kochani bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY za pomoc, wsparcie finansowe i okazane serce. To dzięki Wam Marcin korzysta z prywatnej rehabilitacji w Krakowie, która przynosi niesamowity efekt. Marcin potrafi sam jeść i pić, uczy się chodzić i zaczyna mówić. Każde wsparcie przybliża go do pełnej sprawności. Aby wrócił do zdrowia potrzebna jest jeszcze długa rehabilitacja, dlatego prosimy Was o przekazanie 1% dla Marcina.

  Aby przekazać 1% podatku dla Marcina:

  należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000270809

  oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1% wpisać : Żurawa,14029

  A oto efekty ciężkiej pracy Marcina oraz wspaniałego zespołu PCRF VOTUM z Krakowa, któremu bardzo DZIĘKUJEMY https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=461795678195234&id=118273034920298 Lidia i Marcin


  h714a103e9e4f830.png

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Marcin otwiera oczy. Na chwilę. Wydaje się że rozpoznaje najbliższych. Zamyka je z powrotem i w jego oczach pojawiają się łzy. To jeden z niewielu ruchów, które może wykonać. Kilka tygodni temu wydawało się, że nikt i nic nie jest w stanie zatrzymać tego pełnego energii i radości 43-letniego faceta. Młody, pracowity a przede wszystkim kochającym mąż i tata dwóch synów.


Kilka tygodni wcześniej, straszna diagnoza - tętniak, tuż przy sercu. Operacja na otwartym sercu, udało się. Już po tygodniu Marcin jest z powrotem w domu, klatka piersiowa ma zrastać się przez kolejne trzy miesiące pobytu w domu. Jednak już po tygodniu pojawiły się ból głowy i duszności. Karetka zabiera Marcina do szpitala, stamtąd transport lotniczy do Wrocławia. Z Marcinem nie ma już wtedy kontaktu. Lekarze wprowadzają Marcina w śpiączkę farmakologiczną. Dzień później diagnoza – rozległy udar mózgu.


Niestety konsekwencje udaru są bardzo poważne. Lekarze jednak dają nadzieję na powrót do zdrowia dzięki rehabilitacji.

Największe szanse na powrót do sprawności dają pobyty w prywatnych ośrodkach, które specjalizują się w leczeniu ludzi po udarze. Koszt miesięcznego pobytu w takim ośrodku wynosi około 8 tysięcy złotych. Intensywny turnus rehabilitacyjny to ponad 20 tysięcy.

Życie wymknęło mu się z rąk, ale każdy, kto znał Marcina, wie, że wymknęło się tylko na chwilę, że da radę wrócić do mnie i do wychowania synów.


Niestety Marcin był jedynym żywicielem rodziny. Nie jest to łatwe, ale zmuszona jestem prosić o pomoc w sfinansowaniu leczenia mojego męża.


Za każde wsparcie z całego serca dziękuje!

Żona Lidka

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 219

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków