Poprawki programistyczne na portalu IMPERIUM ROMANUM ID: kner6u

Zrzutka została wyłączona przez organizatora

30 zł z 2 500 zł

1%

30 zł

z 2 500 zł
1%

Opis zrzutki

Wiem, że już kiedyś prosiłem o wsparcie w utrzymaniu portalu, jednak zdecydowałem się na kolejną zrzutkę z racji chęci poprawienia funkcjonowania kodu strony i zrealizowania kwestii programistycznych, których nigdy nie umiałem zrealizować sam na własną rękę, a które pozwolą Wam Czytelnicy przyjemniej i łatwiej korzystać z portalu.

Przypomnę na wstępie, że IMPERIUM ROMANUM jest to największa polska strona poświęcona historii starożytnego Rzymu. Głównym celem witryny jest stworzenie ogromnej bazy informacji o Imperium Rzymskim i propagowanie tejże wiedzy poprzez Internet.

Od ponad 10 lat portal IMPERIUM ROMANUM istnieje i rozwija się tylko i wyłącznie po to, aby wiedza o historii antycznego Rzymu mogła być dostępna dla wszystkich. Dostęp do bazy artykułów jest całkowicie darmowy i nigdy nie pozwolę sobie, by od Czytelników były pobierane opłaty. Poświęcam mnóstwo czasu, aby wiedza była przekazywana przystępnie, a Czytelnicy byli usatysfakcjonowani.

Stąd też ta zrzutka.

Na stronie jest jeszcze wiele kwestii programistycznych, które muszę zrealizować. Brakuje mi jednak wystarczającej wiedzy i umiejętności z zakresu tworzenia stron www. Znając stawki godzinowe programistów oraz po wstępnych konsultacjach z firmą informatyczną, która zrealizuje wszelkie zaplanowane poprawki, mogę z grubsza ocenić koszt pracy programistów.

Zmiany są istotne, gdyż dzięki nim będę miał pewność, że Czytelnik otrzymuje ciekawą treść na stabilnym "kodowo" portalu.

Stąd też prośba: jeżeli masz możliwość i chęć wsparcia inicjatywy nawet najmniejszą kwotą to będę bardzo zobowiązany!

Dziękuję za wszelkie wpłaty i wsparcie!

Ze swojej strony mogę zagwarantować dalszy wigor i chęć pracy nad stroną, którą tworzę dla Was.

Wpłacający1

K
kacwaw
30 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

457 751 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?