id: kner6u

Poprawki programistyczne na portalu IMPERIUM ROMANUM

Poprawki programistyczne na portalu IMPERIUM ROMANUM

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 152 322 zrzutki i zebrali 1 197 647 506 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Wiem, że już kiedyś prosiłem o wsparcie w utrzymaniu portalu, jednak zdecydowałem się na kolejną zrzutkę z racji chęci poprawienia funkcjonowania kodu strony i zrealizowania kwestii programistycznych, których nigdy nie umiałem zrealizować sam na własną rękę, a które pozwolą Wam Czytelnicy przyjemniej i łatwiej korzystać z portalu.

Przypomnę na wstępie, że IMPERIUM ROMANUM jest to największa polska strona poświęcona historii starożytnego Rzymu. Głównym celem witryny jest stworzenie ogromnej bazy informacji o Imperium Rzymskim i propagowanie tejże wiedzy poprzez Internet.

Od ponad 10 lat portal IMPERIUM ROMANUM istnieje i rozwija się tylko i wyłącznie po to, aby wiedza o historii antycznego Rzymu mogła być dostępna dla wszystkich. Dostęp do bazy artykułów jest całkowicie darmowy i nigdy nie pozwolę sobie, by od Czytelników były pobierane opłaty. Poświęcam mnóstwo czasu, aby wiedza była przekazywana przystępnie, a Czytelnicy byli usatysfakcjonowani.

Stąd też ta zrzutka.

Na stronie jest jeszcze wiele kwestii programistycznych, które muszę zrealizować. Brakuje mi jednak wystarczającej wiedzy i umiejętności z zakresu tworzenia stron www. Znając stawki godzinowe programistów oraz po wstępnych konsultacjach z firmą informatyczną, która zrealizuje wszelkie zaplanowane poprawki, mogę z grubsza ocenić koszt pracy programistów.

Zmiany są istotne, gdyż dzięki nim będę miał pewność, że Czytelnik otrzymuje ciekawą treść na stabilnym "kodowo" portalu.

Stąd też prośba: jeżeli masz możliwość i chęć wsparcia inicjatywy nawet najmniejszą kwotą to będę bardzo zobowiązany!

Dziękuję za wszelkie wpłaty i wsparcie!

Ze swojej strony mogę zagwarantować dalszy wigor i chęć pracy nad stroną, którą tworzę dla Was.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Użytkownik niezarejestrowany
30 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!