id: knwck9

Paczka po Paczce - prezent dla rodziny - rampa życia

Paczka po Paczce - prezent dla rodziny - rampa życia

Nasi użytkownicy założyli 1 168 733 zrzutki i zebrali 1 217 152 102 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W tegorocznej edycji naszej akcji udało się zaspokoić podstawowe potrzeby Rodziny Pani Anety i Pana Jacka. Niestety największa potrzeba jest jednocześnie największym wyzwaniem. Rodzina bardzo potrzebuje tej rampy aby móc funkcjonować na tyle normalnie na ile to możliwe. Każda wpłata przybliża ją do tego celu.


Niestety w tym roku, jedna rodzina nie otrzyma największego wsparcia jakie potrzebuje w postaci rampy - pomóżmy spłełnić ich największą potrzebę- Podjazd / rampa przenośna długość 4480mm.

Jest on potrzebny, aby pani Aneta mogła samodzielnie wychodzić z mężem na spacery.

https://www.kaiserkraft.pl/urzadzenia-pomocnicze-do-ladowania/pomosty-przejazdowe-i-rampy/platforma-nakladana-antyposlizgowa/szer-815-mm/p/M1081776/?articleNumber=969034


Pani Aneta i pan Jacek byli zgranym i kochającym się małżeństwem, gdy 24 lata temu uderzyła ich diagnoza - pan Jacek zachorował na stwardnienie rozsiane. Jego rodzina odwróciła się od niego w dniu usłyszenia o problemie i pani Aneta została sama z ciężarem choroby męża. Stwardnienie rozsiane postępowało i niecałe 2 lata później pan Jacek był już osobą leżącą.

Teraz, pomimo długiego czasu trwania choroby, pani Aneta dalej nie poddaje się i walczy, aby zapewnić mężowi jak najlepsze życie. Praktycznie cały swój czas dzieli pomiędzy pracę na pełen etat, pielęgnowanie i rehabilitację męża oraz zajmowanie się domem, przez co rzadko kiedy ma czas dla siebie.

Pani Aneta i pan Jacek przez chorobę zmagają się z problemami finansowymi. Ponieważ pani Aneta jako jedyna może pracować, jedynymi ich źródłami dochodu są pensja pani Anety oraz emerytura pana Jacka (4100 zł). Po odjęciu niezbędnych kosztów związanych z mieszkaniem i leczeniem choroby pana Jacka (2510 zł), na życie zostaje im mniej niż 795 zł na osobę miesięcznie. Oprócz tego, jedną z trudniejszych przeszkód w ich codziennym życiu stanowi blok w którym mieszkają - brak odpowiedniego podjazdu dla wózków inwalidzkich. Sprawia to, że za każdym razem, kiedy pani Aneta chce wyjść z mężem, musi zatrudniać osobę trzecią do zniesienia wózka z panem Jackiem.


Pani Aneta jest niezwykle silną i dzielną kobietą, która zawsze robi co w jej mocy, żeby zagwarantować co tylko najlepsze dla pana Jacka. Nigdy się nie poddaje i, nawet jeśli otoczenie jej nie sprzyja, zawsze znajduje w sobie siłę, aby iść na przód. Pani Aneta zawsze zwraca się do męża z miłością i czułością. Nawet jeśli pan Jacek nie jest w stanie jej odpowiedzieć, jego żona zawsze stara się odczytać jego potrzeby i nastrój. Kiedy tylko może, zabiera go na spacery na świeżym powietrzu -boli ją to, że większość czasu jej mąż musi spędzać na łóżku w małym pokoju.


Prosimy o pomoc!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 34

MS
MSlo
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KL
KaeL
10 zł
AP
API
500 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MM
Montessori Mountain School
1 100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków