id: knzybf

Akcja charytatywna: wyprawa Głównym Szlakiem Beskidzkim dla SP w Baligrodzie

Akcja charytatywna: wyprawa Głównym Szlakiem Beskidzkim dla SP w Baligrodzie

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka nie ma jeszcze skarbonek
Dodaj skarbonkę do zrzutki

Nasi użytkownicy założyli 1 068 577 zrzutek i zebrali 1 165 735 568 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności5

 • Tomek po 18 dniach pokonał Główny Szlak Beskidzki. Z zakładanych 500 kilometrów wyszło dokładnie 572,42 km.

  Jak sam napisał Zauważyłem w czasie wędrówki, że szlak na mapie ma jakby uproszczony kształt w stosunku do rzeczywistości. Na mapie np prosto a w rzeczywistości zakosami pod gore idziemy. No i też pare razy się zgubiłem

  Nasza akcja jeszcze trwa dlatego zachęcamy do wsparcia dzieciaków ze Szkoły Podstawowej w Baligrodzie, każda kwota się liczy. Pomóżmy dzieciom rozwijać ich kompetencje cyfrowe.pef4f10d16b9f354.png

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

“Szlakiem Chmury” to nazwa akcji zainicjowanej przez Tomka Kuleszę, pracownika Chmury Krajowej. Pasją Tomka są górskie wędrówki, zwłaszcza te, które stanowią prawdziwe wyzwanie - im wyżej i dalej tym większą przynoszą mu satysfakcję. Nasza firma chętnie wspiera oddolne inicjatywy i stara się w praktyce realizować ideę społecznej odpowiedzialności biznesu. Dlatego wpadliśmy na pomysł, by wspierając zamiłowanie Tomka do wędrówki po górach pomóc jednocześnie dzieciakom ze szkoły w bieszczadzkim Baligrodzie zbierając pieniądze na wyposażenie szkolnej pracowni informatycznej. Tak powstała idea akcji “Szlakiem Chmury”, w którą może się włączyć każdy chętny.


Tomek przez trzy wakacyjne tygodnie będzie przemierzał pieszo Główny Szlak Beskidzki, czyli trasę o długości 500 km z Wołosatego w Bieszczadach aż do Ustronia w Beskidzie Śląskim. Ruszył z samego rana, w niedzielę 25 lipca. Każdego dnia ma do przejścia określoną liczbę kilometrów. Za każdy przebyty kilometr Chmura Krajowa zapłaci 15 zł. To kwota bazowa. Jeśli dzienny dystans będzie większy niż pierwotny plan, to za każdy dodatkowy kilometr pokonany w danym dniu, stawka zostanie podwojona. Weryfikacja długości pokonanych odcinków będzie się odbywała na podstawie codziennie raportowanych danych z zegarka wielofunkcyjnego oraz aplikacji GPS.


Wszystkie pieniądze zebrane w ramach akcji  zostaną przekazane Szkole Podstawowej w Baligrodzie na zakup nowego sprzętu do pracowni informatycznej.  


Akcja “Szlakiem Chmury” jest otwarta, więc każdy może ją wesprzeć. Jeśli uważasz, że warto by wysiłek Tomka przyniósł jeszcze większe korzyści, wpłać dowolną kwotę, by w nowym roku szkolnym dzieci z Baligrodu mogły korzystać z lepszego sprzętu i doskonalić swoje cyfrowe umiejętności. 


Wszystkich, którzy kibicują Tomkowi i naszej akcji zapraszamy do śledzenia profili Chmury Krajowej w serwisach LinkedIn i Twitter, bo przez najbliższe trzy tygodnie będziemy relacjonowali tam wyprawę. Razem zróbmy krok wyżej krok dalej Szlakiem Chmury.


Zespół Chmury Krajowej


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Skarbonki

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 57

TK
Tomasz Kulesza
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
CH
ChmuroArturo
300 zł
 
Dane ukryte
250 zł
PC
Przemek Ciekot
230 zł
PI
Paulina
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
IZ
iza
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków