id: sjzmbv

Zostań KOSMICZNYM POMAGACZEM! Wesprzyj zakup kombinezonów rehabilitacyjnych!

Zostań KOSMICZNYM POMAGACZEM! Wesprzyj zakup kombinezonów rehabilitacyjnych!

Nasi użytkownicy założyli 937 823 zrzutki i zebrali 929 643 526 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności4

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Jakie masz noworoczne plany? Dieta? Siłownia? Kurs językowy? 

A może tym razem chciałbyś zrobić coś innego? Oryginalnego?

Może w nowym roku chciałbyś dołączyć do naszej drużyny i  zostać KOSMICZNYM POMAGACZEM?

 

Wiesz, że aby nim zostać wystarczy jedynie zrobić 3 kroki, które dla naszych dzielnych zuchów – to AŻ 3 kroki!

 

Zobacz na czym polega KOSMICZNA TERAPIA

Wyobraź sobie, że nie możesz chodzić, z trudem robisz zaledwie kilka kroków. Wyobraź sobie, że nie możesz sam usiąść. Każdy dzień spędzasz na ćwiczeniach, żeby osiągnąć to, co innym przychodzi bez trudu. Szukasz różnych sposobów, metod, musisz jeździć na drogie turnusy rehabilitacyjne daleko od domu, który zapewnia ci bezpieczną przystań.

I nagle pojawia się coś, co może ci pomóc, tu w sąsiedztwie, nie gdzieś w odległym mieście. To właśnie orteza dynamiczna DUNAG, nasz KOSMICZNY SPRZĘT. To rodzaj specjalistycznego kombinezonu, z pozoru nieskomplikowany, składający się ze spodenek, kamizelki i linek, które odpowiednio upięte poprawiają postawę, czucie głębokie i kontrolę ciała. Dzięki kombinezonowi DUNAG możesz postawić samodzielne kroki, zobaczyć świat z innej perspektywy niż łóżko czy materac do ćwiczeń, a nawet podskoczyć, nawet jeżeli na co dzień uniemożliwia to choroba. 

 

Poznaj nasze KOSMICZNE DZIECIAKI 

Na pewno widujesz w swojej okolicy dzieci z niepełnosprawnościami? W sklepie, na spacerze, a może to tylko buzie uśmiechające się z ulotek z apelem o podarowanie 1% podatku? Czasami jest to maluszek, a często nastolatek, który mimo wieku wciąż potrzebuje pomocy innych: mamy, taty, fizjoterapeuty…

Te dzieci są tutaj, w Krasnem, w Rzeszowie i okolicach. To Antoś, Łucja, Michał, Kacper i wiele wiele innych … Chorują na mózgowe porażenie, dystrofie mięśniowe, wady genetyczne, są wcześniakami, które miały mniej szczęścia na starcie. Każdego dnia jeżdżą z terapii na terapię i walczą o każdy krok, samodzielny ruch i umiejętności, które pozwolą im w przyszłości być jak najmniej zależnymi od innych. Jeżeli chcesz, aby te dzieciaki mogły korzystać również z KOSMICZNEJ TERAPII, wystarczy że poświecisz nam tylko chwilę. Co możesz zrobić?

 

Zostań KOSMICZNYM POMAGACZEM

Wystarczy, że dokonasz wpłaty na naszą zrzutkę, a każdą złotówkę przeznaczymy na zakup kombinezonów DUNAG. Dzięki nim będziemy mogli prowadzić kolejne zajęcia rehabilitacyjne dla dzieci z niepełnosprawnościami z naszych okolic. I co najważniejsze, będziemy pracować tu, na miejscu, blisko domu, bez konieczności wyjazdów do odległych ośrodków. Każda kwota, nawet najdrobniejsza, pomoże nam osiągnąć wymarzony cel. 

Ten cel to zakup 5 kompletów kombinezonów Dunag (5 rozmiarów), dzięki którym z terapii będą korzystać zarówno maluszki, jak i dzieci starsze oraz młodzież. 

Koszt jednego kompletu, na który składa się kamizelka, spodenki, nakolanniki oraz zestaw linek i naciągów to 3000 zł. Taki komplet może być wykorzystywany przez wielu naszych podopiecznych przez długi czas.


Co jeszcze możesz zrobić? Zaproś rodzinę i przyjaciół do udziału w zbiórce, udostępnij ją na swoim profilu na Facebooku, Instagramie i gdzie tylko chcesz. Każda Twoja aktywność i wsparcie są na wagę złota!


Dziękujemy za okazane serce!


Lokalizacja

Krasne, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 5 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Cegiełki i podziękowania
Liścik z podziękowaniem dla KOSMICZNEGO POMAGACZA

Liścik do KOSMICZNEGO POMAGACZA to e-mailowe podziękowanie - znak, że kibicujesz naszym dzieciakom i dajesz im szansę na lepsze jutro!

20 zł

Kupione 13

Cegiełki i podziękowania
Personalizowany dyplom KOSMICZNEGO POMAGACZA

Zdobądź dyplom KOSMICZNEGO POMAGACZA w formie e-kartki ze zdjęciem naszego podopiecznego wraz z personalizowanymi podziękowaniami.

50 zł

Kupione 14

Sztuka i rękodzieło • Inne
Medal KOSMICZNEGO POMAGACZA

Zdobądź personalizowany medal Kosmicznego Pomagacza! Będzie to świetna pamiątka z udziału w naszej akcji, która będzie Ci przypominać, że każda pomoc ma ogromne...

100 zł

Kupione 12

Wyjątkowe spotkania
Spotkanie przy KOSMICZNEJ KAWIE

Zostań KOSMICZNYM POMAGACZEM, a my chętnie zaprosimy Cię na nasze zajęcia, abyś poznał osobiście małych Bohaterów, ich rodziców oraz członków Fundacji. Zobacz k...

300 zł

Kupione 2

Cegiełki i podziękowania
KOSMICZNA POCZTÓWKA

Zostań naszym KOSMICZNYM POMAGACZEM, a my przygotujemy dla Ciebie e-kartkę z nagraniem podziękowania od naszego małego Bohatera. Zobacz komu pomagasz i jakie ef...

500 zł

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 72

 
Dane ukryte
ukryta
JK
Justyna Kurzydło
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
MB
Monika Borowiec
50 zł
AD
Anna
30 zł
 
Dane ukryte
20 zł
EM
Ewa Machowska
60 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków