Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Spotkanie z naszymi zwierzaczkami :) online

  Uśmiechotwórcze spotkanie online z naszymi zwierzątkami. Polecamy połączenie szczególnie dzieciom i rodzinom, które planują nabycie czworonoga. Pokażemy jak zwierzątka lubią się bawić, opowiemy o nich, o ich potrzebach, jakiej wymagają opieki, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania :) Jeśli chcesz powiększyć rodzinę o czworonoga, pomożemy się do tego przygotować :)

  rozwiń
  Spotkanie z naszymi zwierzaczkami :) online
 • Koszulka- Jetsem sweet :) POMAGAM !

  Biała, bawełniana koszulka z nadrukiem przedstawiającym synka Muffinki- Czarusia i napisem "Jestem sweet :) POMAGAM !" Dla sweet dzieciaka, kobiety, mężczyzny- rozmiar dowolny :) Każdy może pomagać i być SWEET ;) !

  rozwiń
  Koszulka- Jetsem sweet :) POMAGAM !
 • Koszulka- Jestem super :) POMAGAM !

  Biała, bawełniana koszulka z nadrukiem przedstawiającym synka Muffinki- Cudaczka i napisem "Jestem super :) POMAGAM !" Dla super dzieciaka, kobiety, mężczyzny- rozmiar dowolny :) Każdy może pomagać i być SUPER !

  rozwiń
  Koszulka- Jestem super :) POMAGAM !
 • Szkolenie- Żywienie Kota

  Podstawowe przeszkolenie w zakresie prawidłowego żywienia kota, potrzeb żywieniowych. Informacje o diecie BARF. Przeszkolenie w zakresie wykonywania posiłków opartych na surowym mięsie.

  rozwiń
  Szkolenie- Żywienie Kota
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij