id: kp6v6w

Wyposażenie karetki w sprzęt ratujący życie

Wyposażenie karetki w sprzęt ratujący życie

2 290 zł z 30 000 zł
7%
zakończona 01.09.2019r
25 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Na co dzień my pomagamy innym, teraz my potrzebujemy Twojej pomocy. Nasz oddział otrzymał karetkę, potrzebujemy jednak wyposażyć ją w sprzęt niezbędny do ratowania ludzkiego życia. Sprzęt medyczny jest bardzo drogi i bez Twojej pomocy nie damy rady go kupić.

Maltańska Służba Medyczna to organizacja, która zgodnie z mottem Zakonu - Tuitio fidei et obsequium pauperum - chce nieść pomoc ubogim i potrzebującym. Prowadzi działalność wychowawczą wśród młodzieży, tworząc grupy kadetów oraz prowadzi kursy pierwszej pomocy przedmedycznej, w których uczestniczą zarówno potencjalni wolontariusze Fundacji, jak i osoby chcące pogłębić swoją wiedzę na ten temat. Organizacja kontynuuje działalność prowadzoną przez zespół wolontariuszy utworzony w Krakowie w 1990 roku.Podstawową formą działalności Maltańskiej Służby Medycznej jest medyczne zabezpieczenie pielgrzymek i uroczystości religijnych, zawodów sportowych, koncertów, kongresów jak również innych imprez kulturalnych. W razie potrzeby, Maltańska Służba Medyczna ma możliwość transportowania chorych i poszkodowanych własnymi karetkami. Organizacja działa w oparciu o wolontariat, a uzyskane kwoty z działalności w całości są inwestowane w sprzęt medyczny, szkolenia oraz działalność socjalną.

Na co dzień my pomagamy innym, teraz my potrzebujemy Twojej pomocy.Nasz oddział otrzymał karetkę, potrzebujemy jednak wyposażyć ją w sprzęt niezbędny do ratowania ludzkiego życia. Sprzęt medyczny jest bardzo drogi i bez Twojej pomocy nie damy rady go kupić.

Co możemy zrobić dzięki Twojemu wsparciu ( każdy kolejny punkt to suma poprzednich + to co zrobimy jeszcze) ?- 300 zł - jeśli zbierzemy tyle, to wymienimy materac na noszach - obecny niestety popękał

- 1500 zł - tyle potrzebujemy, żeby zakupić zestaw opon letnich

- 4000 zł - jeśli zbierzemy tyle, to karetka zyska centralny system tlenowy

- 4500 zł - umożliwi nam serwis klimatyzacji

- 5000 zł - dzięki tej kwocie dokonamy serwisu systemu ogrzewania postojowego

- 11000 zł - dzięki tej kwocie będziemy mogli pozbyć się rdzy z karoserii i zakonserwować podwozie

- 17000 zł - jeśli zbierzemy tyle, to zakupimy torbę reanimacyjną i drobny sprzęt medyczny potrzebny na pokładzie

- 30000 zł - dzięki tej kwocie nasza karetka, będzie już w 100% sprawna i świetnie wyposażona, będziemy mogli kupić do niej defibrylator.- Jeżeli zbierzemy, więcej to karetka otrzyma dodatkowe wyposażenie specjalistyczne jak np. respirator i pompa infuzyjna.

Jest już nieźle, ale jeszcze wiele pracy przed nami ! Pomimo, że na zrzutce zebraliśmy 1700 zł, to udało nam się pozyskać też pieniądze z innych źródeł, dzięki czemu nasza karetka stoi na nowych oponach, ma nowy materac na noszach, a dziś (10.05) zamówiliśmy ostatni element instalacji tlenowej. W przyszłym tygodniu natomiast umawiamy się na serwis klimatyzacji i ogrzewania postojowego - dzięki nim pacjent w przedziale medycznym będzie przebywał w komfortowych warunkach.

Teraz czas na naprawy blacharskie! Niestety auto nie jest nowe z salonu i rdza dała mu się we znaki. Jesteśmy już umówieni u blacharza na drugą połowę czerwca, jednak potrzebujemy na to ponad 6000 zł, liczę że razem nam się uda.

Dziękujemy za wsparcie !https://www.facebook.com/MSMKrzeszowice

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 25

PK
Patrycja
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
DK
Dzieci Komunijne
200 zł
LK
Leszek Kramarz
110 zł
AB
Agnieszka Bożętka
100 zł
PJ
Piotr Jarosz
100 zł
MW
Marzena Wójs
100 zł
AS
Ania
100 zł
AR
Aga
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

724 553 zrzutki

i zebrali

501 527 235 zł

A ty na co dziś zbierasz?