id: kpmsh7

Rak krtani zrzutka dla motocyklisty

Rak krtani zrzutka dla motocyklisty

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 155 862 zrzutki i zebrali 1 199 856 641 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Większości białostockim motocyklistom Marasa nie trzeba przedstawiać. Motocykle są, były i będą jego miłością. Jeden z lepszych mechaników dwóch kółek w Białymstoku. Kiedy trzeba było komuś pomóc zawsze działał. Uczestniczył w białostockiej akcji Motomikołaje, organizował motocyklowe wigilie. Starał się integrować białostockie środowisko motocyklowe.

 

Wszystko zaczęło się od bólu gardła, osłabienia, ciągłego przemęczenia  i od guza który pojawił się na szyi. Diagnozy były różne.. powiększony węzeł chłonny, powiększony mięsień, ropień. Ciągle był odsyłany z jednego miejsca do kolejnego. W dalszej diagnostyce przeszkadzał mu między innymi kawałek młotka w dłoni który uniemożliwiał rezonans – w końcu został usunięty. W styczniu Marek trafił na oddział otolaryngologiczny. Przeprowadzono u niego zabieg tracheostomii oraz pobrano wycinek na badanie histopatologiczne z guza który mieści się w obrębie krtani. Guz miał wielkość 20x20x37mm natomiast zmiana na szyi 80x70x70mm. 29.01.2021 otrzymaliśmy diagnozę – Rak płaskonabłonkowy G3. 3.02.2021 przeprowadzono tomografię komputerową głowy i szyi guz krtani ma 32x31x52mm zmiana w obrębie szyi 85x100x87mm – jest to rozpadająca się masa nowotworowa z obecnymi pęcherzykami powietrza w środku oraz z obecną ropą – najprawdopodobniej jest to zmiana przerzutowa. Oba guzy są NIEOPERACYJNE. 3.02.2021 dostaliśmy skierowanie do poradni radioterapii zobaczymy jaka będzie decyzja o ewentualnym włączeniu chemio lub radioterapii, czy jeszcze ktoś będzie chciał się tego podjąć. Marek utrzymywał się z naprawy motocykli. Od kilku miesięcy nie jest w stanie pracować a w obecnej chwili potrzeb pojawia się coraz więcej.

Potrzebujemy pieniędzy na leki, jedzenie, nutridrinki, opatrunki oraz zapewnienie mu odpowiednich warunków do życia. Bardzo prosimy o wpłaty. Oprócz rozwiniętej choroby nowotworowej Marek dodatkowo choruje na cukrzycę typu 2, nadciśnienie, niewydolność nerek. Aktualnie sporo stracił na wadzę.

Marek z uwagi na tracheostomię nie jest w stanie praktycznie mówić. W przypadku jakichkolwiek pytań bardzo proszę o kontakt 501 434 869.


 7.02.2021 - Marek we wtorek 9.02.2021 zaczyna radioterapię. Trzymajcie kciuki!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 447

preloader

Komentarze 8

 
2500 znaków