id: kpwn9v

Pomóż nam spełnić marzenia! Nowa marka odzieżowa tylko dla kobiet!

Pomóż nam spełnić marzenia! Nowa marka odzieżowa tylko dla kobiet!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 145 612 zrzutek i zebrali 1 192 599 856 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Na rynku znajdziemy masę produktów kierowanych do osób interesujących się modą street wear niestety żadna z nich nie oferuję odzieży, która jest uniwersalna. Czasy oraz moda wiecznie ulegają zmianie. Kobiety nie chcą nosić za dużych bluz, kobiety chcą podobać się płci przeciwnej więc dlaczego nie połączyć grubych czcionek, metafor, i zamiłowania do muzyki ze stonowanymi kolorami i dopasowanymi rozmiarami a jednocześnie czuć się swobodnie?

Marka Subtelle gwarantuje jakość produktów oraz ciekawy look, którym nie oprze się żadna kobieta.

Projekty Subtelle są odzwierciedleniem wizji kobiety pewnej siebie, świadomej swej kobiecości, lubiącej zaskakiwać i być na czasie ze wszystkimi nowościami w modzie, to połączenie szaleństwa klasyki i minimalizmu oraz form ponadczasowych. Subtelle Shop wie jak w modny i nieskomplikowany sposób wyrazić osobowość nie zapominając o wygodzie. Subtelnie ale z pazurem! To nasze hasło reklamowe. Zapytacie dlaczego? To proste każda kobieta jest na swój sposób subtelna ale przychodzi co do czego potrafi pokazać pazur! Produkty marki Subtelle są charakterystyczną perełką wśród odzieży street wear, dzięki innowacyjnym formą promocji marka ma duży potencjał przebicia się na rynku odzieżowym. Nie chcemy iść przetartym już szlakiem wielkich koncernów. Pragniemy stworzyć brand, który daję szerokie możliwości rozwoju dla nas, jak i naszych konsumentów. Produkty marki Subtelle będziemy mogli obejrzeć na blogerkach, gwiazdach muzycznych, w poradnikach perfekcyjnej pani domu, w kuchni Ms. S, vlogerkach, biznes women, czy na wybiegach Polskich domów odzieżowych. Dzięki licznej kadrze kobiet współpracujących z Nami (blogerki, mamy, dziewczynki, młodzież, wizażystki, fryzjerki, youtube’rki, sport’menki) wiemy jak dotrzeć do klientki i znamy zapotrzebowanie na rynku odzieżowym. Subtelle jest marką stworzoną dla kobiet, dziewczyn oraz dziewczynek. Przez lata zmieniamy nasz punkt widzenia, styl, kreujemy Nasze własne JA! Dzięki szerokiej gamie produktów jakie oferujemy kobieta w każdym wieku znajdzie coś dla siebie. Masz 14 lat i chcesz poszaleć na koncercie w luźnej bluzie? Masz 18 lat i szukasz humorystycznych wzorów? Masz 20 lat i szukasz dopasowanych leginsów ? Jesteś business woman i nigdzie nie ma prostych koszul pod marynarkę? Spokojnie nie musisz już szukać u Nas znajdziesz wszystko. Subtelle jest już dopięte na ostatni guzik. Potrzebujemy jedynie środków na produkcję odzieży co słono kosztuję jeżeli chcemy zapewnić odpowiednią jakość.Pomóż nam spełnić marzenia i dać kobietą radość z zakupów!Jesteśmy wdzięczni za każdą złotówkę!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!