id: kr24z5

Pobyt w Klinice i rehabilitecje

Pobyt w Klinice i rehabilitecje

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 134 394 zrzutki i zebrali 1 191 895 856 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Asia 30 letnia mama 10 letniego synka Igorka Kochająca żona ale i siostra oraz córka. Do dnia 04.02.2016 zdrowa , pełna energii z planami na przyszłość. Ale niestety jeden dzień zniszczył szczęście całej rodziny, zmieniły ich życie w koszmar Asia\njak codziennie wracała swoim autem z pracy do domu w którym czekali\nbliscy Ale tym razem do domu nie dotarła gdyż w drodze uległa\npoważnemu wypadkowi Mąż zamiast zobaczyć zone w domu otrzymał telefon a\nsynek wiadomość która była jedną z najgorszym w jego życiu , że jego\nmama miała wypadek i jest w szpitalu.Dla małego Igora był to koszmar , koszmar który trwa do dnia dzisiejszego Asia została przewieziona do\nszpitala w Gryficach w stanie krytycznym , tam walczono o jej życie Te\nwalkę udało sie wygrać Przez pewien czas była podtrzymywana w stanie\nśpiączki farmakologicznej ale po przestaniu podawania środków na\npodtrzymanie śpiączki wszyscy czekali na poprawę i obudzenie sie ale\nniestety wybudzenie nie nastąpiło

Asia do dnia dzisiejszego pozostaje w\nśpiączce a dokładnie w stanie wegetacyjnym, gdyż w pewien sposób reaguje na rozmowy do niej Najbardziej emocjonalnie łzami w oczach na głos kochanego synka.

Nikt nie wie jak długo Asia bedzie uwieziona we własnym ciele ile jeszcze bedzie potrzebowała na wybudzenie i powrót do domu do rodziny i syna. Ale jedno jest pewne do tego czasu jest potrzebna rehabilitacja w klinice w której przebywa czyli w Klinice Światło w Toruniu ale niestety do tego niezbędne są fundusze aby opłacić pobyt i rehabilitacje

Dlatego prosze pomóżmy aby nie brakło funduszy na jej pobyt Aby rehabilitacja była możliwa i pomogła Asi wrócić do domu.

Podana kwota zapewni kilkumiesięczny pobyt w klinice

Z całego serca wszystkim dziękujemy za pomoc.

Zapraszam również na Asi grupę na FB https://www.facebook.com/groups/1532101677099167

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!