id: kr5maa

Obudźmy Jarasa

Obudźmy Jarasa

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 947 zrzutek i zebrali 1 162 532 735 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności8

 • Dzień dobry,

  Zbliżają się imieniny taty, tak to już za 3 dni obchodzimy to święto, zachęcam Was do akcji wypij z Jarasem imieninowa kawę, herbatę, winko czy kto co lubi i wpłać 5 lub 10 zł na jego rehabilitacje i dalsze leczenie.

  Lekarze nie dają tacie szans ale Wy możecie…

  W ośrodku w którym przebywał tata są osoby które wyszły z gorszych urazów niż on. Cuda się zdarzają potrzebna jest rehabilitacja a na nią finansowanie. Obecnie rehabilitujemy tatę w domu ale jest to minimum które potrzebuje na więcej nas nie stać. Chcielibyśmy żeby mógł raz na jakiś czas pojechać na 2 tygodniowy turnus rehabilitacyjny a marzeniem byłoby gdyby mógł przebywać w ośrodku 2 może 4 miesiące w roku na to potrzebne są ogromne środki.

  Pomóż jeśli możesz.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Jarek, Jarosław, Jaras, Karaś, Ojciec, Mąż, Tatuś, Dziadek, Wujek, Przyjaciel, Leszczyniak, fan blusa, wielbiciel Joanny Pilarskiej  i zespołu The Rolling Stones, miłośnik wędrówek po górach, stały bywalec festiwali i koncertów, kibic czarnego sportu, biegacz amator, domowy fachowiec, zwykły człowiek pełen życia i energii , a teraz śpi....

Tata pojechał na wakacje w swoje ukochane Bieszczady, 8 sierpnia tego roku położył się spać i do dnia dzisiejszego się nie obudził. 9 sierpnia z rozległym urazem mózgu nie wiadomego pochodzenia trafił do szpitala w Sanoku gdzie przeszedł operacje mózgu. Po półtoramiesięcznym pobycie w tamtejszym szpitalu tata trafił na kolejny miesiąc do szpitala w swoim rodzinnym mieście Lesznie. Dziś jest już z nami w domu. Konieczne jest by rozpoczął intensywną rehabilitację w domu lub ośrodku rehabilitacyjnym, która da szanse na wybudzenie się i powrót do zdrowia. Tu pojawia się Nasza prośba...

potrzebne są pieniądze za równo na rehabilitacje w domu, jak i na pobyt w specjalistycznym ośrodku. Tata wymaga całodobowej opieki pielęgnacyjnej i rehabilitacyjnej. Oferowana przez NFZ rehabilitacja jest niewielka, a kolejki do Państwowych klinik obowiązują nawet w tak trudnych przypadkach. Nadzieją dla Taty są kliniki niepubliczne, w których miesięczny koszt pobytu to ok. 20.000 zł. Długości procesu rehabilitacji nie sposób dziś przewidzieć, ale z pewnością będą to długie miesiące, może nawet lata. Na chwilę obecną chcemy zebrać fundusze na transport oraz dwa miesiąc pobytu w klinice wybudzeniowej.

Pomóż nam obudzić tatę.

Z góry dziękujemy za każda pomoc i wsparcie.

Agnieszka, Dorota i Miłosz

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 351

preloader

Komentarze 9

 
2500 znaków