id: krxzzn

Odbudowa domu po pożarze w Czersku powiat Chojnice,.Dwie osoby niepełnosprawne.

Odbudowa domu po pożarze w Czersku powiat Chojnice,.Dwie osoby niepełnosprawne.

Nasi użytkownicy założyli 1 188 126 zrzutek i zebrali 1 250 554 362 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dnia 29 lipca 2021r. w moim domu w Czersku przy ul. Krętej wybuchł pożar. W  momencie wybuchu pożaru na parterze budynku znajdowały się dwie kobiety – moja Matka chora na Alzheimera , która nie porusza się o własnych siłach i  bratowa sprawująca w tym czasie nad nią opiekę. Matkę z domu wynosiłem na rękach.

. W wyniku pożaru ponieśliśmy stratę całej kondygnacji wraz z dachem. Z piętra nie zostało nic. Całe piętro nadaje się do odbudowy. Na dole na całej powierzchni są zalane podłogi. W pokoju Matki zrobiliśmy ujście wody ( by cała woda z góry miała możliwość ujścia w jednym miejscu do zbiornika.

Niestety nie miałem ubezpieczonego budynku. Na co dzień zajmuję się niepełnosprawną żoną oraz matką chorą na Alzheimera, dlatego mieliśmy wiele innych potrzeb. Nie wiem jak uda mi się odbudować dom, wymagany jest remont ,który przekracza nasze możliwości finansowe.

Bardzo prosimy o jakąkolwiek pomoc, liczy się każda Wasza złotówka dzięki której będziemy mogli znów zamieszkać w domu. Na tę chwilę jesteśmy u rodziny.

 Dziękujemy za dotychczasową pomoc w czasie porządkowania, rodzinie sąsiadom i przyjaciołom.


https://www.wizjalokalna.pl/b-mieszkancy-czerska-stracili-dach-nad-glowa-matke-z-plonacego-domu-wynosil-na-rekach-pan-andrzej-foto-b-art44724

*******************************

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim wpłacającym na zrzutkę oraz tym poza nią, prywatnie  za dotychczasową pomoc i wsparcie, za ciężką pracę, dobre słowo, pomoc finansową. Bez Waszej pomocy ciężko byłoby nam pozbierać się psychicznie z tego co nas spotkało, a pomoc jaką nas darzycie daje nam nadzieję na szybką odbudowę naszego domu. 

Po otrzymaniu pomocy poza zrzutka i skalkulowaniu kosztów związanych z aktualnymi cenami materiałów i potrzeb związanych z budową , możemy zniżyć kwotę zbiórki do 120 000 zł 


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 118

preloader

Komentarze 6

 
2500 znaków