id: krzcfp

CHATA DLA ROMANA

CHATA DLA ROMANA

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
2 955 zł 
z 150 000
1%
145 dni
do końca
31
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 915 535 zrzutek i zebrali 881 074 390 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Poznaliśmy się 1 marca 2022 na granicy jak i z innymi dziećmi, które zostały ewakuowane z sierocińca na Ukrainie. Romek bo o nim ta opowieść to dziś 17 letni uśmiechnięty wspaniały, pracowity i pełen życia człowiek, w którym nie widać dawnego osieroconego kompletnie przez rodziców i pozostawionego przez ciotkę przed sierocińcem małego, zamkniętego w sobie chłopca. Ten fantastyczny uczeń Zespołu Szkół w Szczebrzeszynie będzie mechanikiem samochodowym bo chce pomagać ludziom w kraju, który uważa już za swój. Z dumą i uśmiechem mówi że jest Polakiem i przedstawia się nazwiskiem Józika i Doroty, których pokochał jak własnych rodziców. Dla wszystkich dzieci w Ostoya Roztocze jest najstarszym bratem, który cierpliwie remontuje wszystkie rowery i we wszystkim pomaga. Dla nas jest kochanym i miłym ROMKIEM, który chce rozpocząć nowe i lepsze życie w POLSCE.

Pomożemy !

Chcemy na Jego 18 urodziny wybudować mu mały do 70 m domek, żeby znalazł spokoj i swoje miejsce na ziemi.

Naszym marzeniem jest aby CHATA DLA ROMKA powstała do 15 lipca 2023 i na 18 urodziny, żeby można było wręczyć mu klucze do Jego ukochanej Polskiej Przyszłości.

On nie ma nikogo, ma tylko nas i to od nas zależy czy jego miejscem na ziemi stanie się Roztocze,

Dzięki staraniom Pani Burmistrz Zwierzyńca Urszula Kolman jest ogromna szansa na pozyskanie małej działki blisko domu Doroty i Józika, żeby mógł wpadać do nich na obiad.

To piękne, że razem możemy odmienić los i na zawsze przerwać nić nieszczęścia. To tylko od nas zależy czy za kilka lat przejeżdżając drogą Szczebrzeszyn-Zwierzyniec przywita nas stojący przed swoim domem Roman swoim szczerym i pięknym uśmiechem.

ROMAN NIE MA DO CZEGO I PO CO WRACAĆ NA UKRAINĘ . TAM NIE MA NIKOGO !

Zróbmy to razem i wybudujmy CHATĘ DLA ROMANA!

Na stronie Fundacja Honor Pomagania Dzieciom na sam dole znajdziecie numer konta na ktory można wpłacać chociażby małe kwoty ( z dopiskiem na przelewie - CHATA DLA ROMANA ), ale płynące z serca i checi zmiany czyjegoś losu.

Wydaje się, że Romek nie ma nic, ale to nie jest prawda - ROMEK MA NAS i pomożemy mu zostać POLAKIEM.

Roman - rozpoczynamy zbiórkę pieniędzy na Twój dom a Ty pilnie się ucz bo będziesz musiał pięknie po polsku wszystkim za rok podziękować !

Kochani, do dzieła ! UDOSTĘPNIAJCIE ! Wpłacajcie!Niech rośnie dzieło naszych serc ! Niech powstaje CHATA DLA ROMANA !

Proszę wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc i wsparcie ! Tylko razem jesteśmy w stanie jako piękny łańcuch ludzi dobrej woli wykonać to zadanie, które stawia przed nami los. Bądźmy zbiorowym Ojcem i Matką dla tego pięknego, pracowitego młodzieńca o szczerym i dobrym sercu. On kiedyś pomoże następnym potrzebującym. Jestem o tym przekonany bo DOBRO CZYNI DOBRO i tylko DOBRO DOBREM ODPŁACA !

Liczę na WAS i WASZYCH PRZYJACIÓŁ i z góry WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ✌️

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 31

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków