67 zł na karmę dla kotów
67 zł na karmę dla kotów
Opis zrzutki
Rano wrzuciłem tutaj post o trzech dziewczynkach, które zorganizowały na swoim podwórku, wśród swoich znajomych, zbiórkę pieniędzy na karmę dla kotków przebywających w Stowarzyszeniu Przyjaciół Zwierząt w Malborku. Dziewczyny zebrały 67zł. To większość z Was już wie. Czytając komentarze pod tym postem wydźwięk był jeden: wspaniałe dzieci.
Jednak jeden z nich był inny. Delikatnie mówiąc niepochlebny. Pan Jarek wyśmiał zebraną sumę. Pierwszy raz w życiu usunąłem komentarz, bo stwierdziłem, że te dzieciaki nie zasłużyły na to, żeby to czytać.
W wiadomości prywatnej napisałem do Jarka, że chętnie podam mu numer konta, na który może przelać większą sumę dla zwierząt. Nie odpowiedział.
Postanowiłem pokazać mu, że kolejne 67zł zbierzemy i przekażemy na karmę my.
Zbiórkę ustawiam na 3 godziny.
Czas start.
Podwajamy 😘
Dokładamy dla Dzkewczynek do skarbonki na kotki