id: ku4azh

Wyrusz rowerem z Wrocławia do Kapsztadu razem z dwoma Mateuszami!

Wyrusz rowerem z Wrocławia do Kapsztadu razem z dwoma Mateuszami!

Nasi użytkownicy założyli 957 124 zrzutki i zebrali 963 630 542 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Policja Egipska nie pozwoliła nam pedałować przez Półwysep Synaj, więc autobusem przejechaliśmy do Aleksandrii. Tam też rozpoczęliśmy afrykańską część wyprawy. Jesteśmy teraz w miejscowości Dongola w Sudanie. Poniżej kilka pierwszych zdjęć z Afryki.image
  image
  image
  image
  image

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Przed nami jeszcze 11 tysięcy kilometrów i 7 miesięcy podróży przez najtrudniejszy kontynent na naszej trasie: Afrykę. I choć gdy ruszymy, będziemy już zdani wyłącznie na siebie, bez Waszego zaangażowania osiągnięcie celu będzie znacznie trudniejsze.


Grosz do grosza, a uzbiera się miarka... Kilka złotych Twojego wsparcia i udostępnienie Zrzutki Ciebie będzie kosztować kilka złotych i minutę, a dla nas, skumulowane, może dać choćby jeden dzień w trasie dłużej. A im więcej jesteśmy w trasie, tym więcej niesamowitych historii przywieziemy dla Ciebie z powrotem do Polski! A zatem do dzieła - zerknij na nasze nagrody i jedź z nami!


Kilka słów o nas i o wyprawie:

Jesteśmy dwa Mateusze, Andrulewicz i Głuch, i jedziemy sobie powoli rowerami z Wrocławia do Kapsztadu. Wyruszyliśmy we wrześniu 2021 roku. Od tego czasu przejechaliśmy około 14 tysięcy kilometrów przez Europę Wschodnią oraz Bliski Wschód. Po drodze było też kilka dłuższych przerw.


Naszą wyprawę możecie śledzić na naszym Facebooku (KLIKNIJ TUTAJ) oraz na Instagramie (KLIKNIJ TUTAJ). By zobaczyć naszą dotychczasową trasę, zerknijcie pod ten link.


Wszelkie środki zebrane tutaj pomogą nam zwiększyć jakość zdjęć i filmów, które dostarczamy Wam z wyprawy, oraz pozwolą nam pozostać w trasie dłużej. W trasie trzymamy się żelaznej zasady: 30 zł dziennie na osobę. Do tej pory w większości krajów bez problemu udawało nam się utrzymać ten budżet dzienny. Każde 30 zł to dla nas pół dnia więcej jazdy przez Afrykę. A jeśli pieniędzy uzbiera się wystarczająco, kto wie... może wrócimy do Polski także na rowerach, tym razem przez Afrykę Zachodnią.

Lokalizacja

Wrocław, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 7 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę / ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Cegiełki i podziękowania
Podziękowanie na oficjalnej stronie wyprawy
Imienne podziękowanie na Facebooku i Instagramie oraz oficjalnej stronie wyprawy https://mateuszeirowery.pl. Imiona i nazwiska wspierających będziemy dodawać na stronę pierwszego dnia każdego miesiąca.
19 zł

Kupione 1

Autografy i unikaty • Unikaty
Imię i nazwisko na fladze wyprawy
Imię i nazwisko wspierających zostanie przez nas ręcznie napisane na fladze, którą będziemy wieźć ze sobą, przytroczoną do roweru, przez całą Afrykę. Będziemy regularnie robić sobie z flagą zdjęcie, które później w ramach podziękowania opublikujemy na raz na naszych mediach społecznościowych oraz na oficjalnej stronie wyprawy. Otrzymacie także te zdjęcia w wersji cyfrowej jako pamiątkę.
59 zł
Autografy i unikaty • Inne
Certyfikat udziału w wyprawie + naszywka
Wydrukowany certyfikat świadczący o udziale w wyprawie opatrzony ręcznym podpisem obu Mateuszów oraz stemplem wyprawy.
59 zł
Autografy i unikaty • Unikaty
Pocztówka podpisana na Przylądku Igielnym w Afryce
Przylądek Igielny jest najbardziej wysuniętym na południe kawałkiem Afryki. Stanowi on także koniec naszej wyprawy. Pocztówki będziemy podpisywać w dniu, kiedy tam dotrzemy, a zatem w dniu zakończenia naszej wyprawy.
79 zł

Kupione 16

Autografy i unikaty • Unikaty
AFRYKA: Album z limitowanymi zdjęciami
Wspierający otrzymają od nas fizyczny, namacalny album z dwudziestoma, ręcznie podpisanymi przez nas fotografiami z Afryki. Fotografie nie będą publikowane nigdzie indziej i będą wyłącznie zarezerwowane dla osób, które bezpośrednio pomogły nam w dojechaniu do Kapsztadu.
299 zł
Autografy i unikaty • Unikaty
Nagranie imiennego filmu z podziękowaniem z Przylądka Igielnego
Przylądek Igielny to najbardziej wysunięty na południe punkt Afryki, a więc także naturalny koniec naszej wyprawy. Nagramy stamtąd dla wspierających imienny film z podziękowaniem za wsparcie w wyprawie.
999 zł
Autografy i unikaty • Unikaty
AFRYKA: Notes z wyprawy
Oryginalny notes z wyprawy, który będziemy prowadzić wspólnie z Mateuszem Głuchem oraz w którym codziennie będziemy zapisywać co najmniej: liczbę przejechanych kilometrów, miejsce biwaku i kilka zdań o przebiegu dnia. Notes będzie typowym logiem podróżniczym. Na podstawie zawartości notesu powstaną później teksty na blogu oraz naszych mediach społecznościowych oraz film dokumentalny o Afryce.
1999 zł

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 32

AR
Aleksandra Rakowska
ukryta
TA
Tomasz Andrulewicz
ukryta
JC
Jan Chlebny
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
19 zł
EK
Edward Kustow
79 zł
JC
Julia
100 zł
DW
Dorota Walesiak
45 zł
AF
Adam Filip
60 zł
KK
Kacper Kielak
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków