id: kud564

Szlachetna Paczka - Pan Tomasz

Szlachetna Paczka - Pan Tomasz

2 880 zł 
z 4 500 zł
64%
zakończona 08.12.2021r
39 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

  • Dziękujemy wszystkim, którzy się przyczynili do pomocy ❤️


    Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki:


    Pan Tomasz nerwowo oczekiwał na nasz przyjazd cały dzień. Kiedy zaczęliśmy do jego malutkiego mieszkania, z pomocą strażaków, wnosić paczki to bardzo się zdziwił, że aż tylu potrzeba pomocników do ich wniesienia. A drzwi wciąż się otwierały, zamykały, znów otwierały… i okazało się, że strażacy ostatecznie wnieśli ich aż 13. Ogromnym zaskoczeniem dla pana Tomasza był fakt, gdy kurierzy po wielu trudach wnieśli piękną niebieską kanapę. Podczas otwierania każdej mężczyzna paczki pytał się, czy to na pewno dla niego. Ucieszył się, że w paczce było wiele produktów żywnościowych, ich zapas pozwoli mu nie martwić się o święta oraz odciąży przy noszeniu ciężkich zakupów. Był ogromnie wdzięczny za pomoc, mówił, że nigdy w życiu nie spotkało go nic tak dobrego. Każdą paczkę otwierał z wielką starannością i delikatnością, chcąc docenić trud ich zapakowania. Bardzo spodobały mu się ubrania: ciepła kurtka, piżama oraz bardzo wygodne buty, które od razu przymierzył! Jego zachwyt i radość były bezcenne. Małe mieszkanie, szybko wypełniło się paczkami i trudno było się w nim poruszać i otwierać kolejne pudełka. Jednak, gdy udało się wszystko rozpakować pan Tomasz popatrzył na nas z tak ogromnym zaskoczeniem, aż ze wzruszenia po policzkach spłynęły mu łzy.

    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Celem zbiórki jest zebranie na środków na pomoc Panu Tomaszowi w ramach akcji Szlachetna Paczka.


Pan Tomasz wiódł spokojne życie wraz z żoną. Niestety, od 13 lat, kiedy zmarła mieszka samotnie. Codzienność stała się dla niego bardzo trudna, nie tylko z uwagi na liczne choroby oraz trudności z poruszaniem się, ale także z uwagi na samotność, która bardzo mu dokucza. Każdy dzień jest podobny do dnia i każdy wypełniony tęsknotą za ukochaną. Obecnie najtrudniejsze jest załatwianie codziennych spraw, robienie zakupów i poradzenie sobie ze wszystkimi opłatami. Mężczyzna utrzymuje się z emerytury (2000 zł.). Po odliczeniu kosztów utrzymania mieszkania oraz wykupienia wszystkich leków (łącznie 1634 zł) na utrzymanie miesięcznie pozostaje mu 366 złotych.


Kluczowymi potrzebami jest zakup wersalki, odzieży, środków czystości oraz żywności. Aktualna wersalka nie nadaje się do użytku, a kupno odzieży i żywności da szansę Panu Tomaszowi na nowy start. Wszelkie potrzeby znajdują się na stronie:

https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/75430/1898


Święta to szczególny okres, dlatego pomóżmy wspólnie tym, którzy naprawdę tego potrzebują 💝


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 39

 
Dane ukryte
36 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
B
Basia
25 zł
KW
Kacper
50 zł
B
Bartek
25 zł
 
Dane ukryte
ukryta
KB
Klaudia
ukryta
D
Dominik
25 zł
AB
Agata
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

796 422 zrzutki

i zebrali

614 374 808 zł

A ty na co dziś zbierasz?