id: kuh46a

Orteza oraz intensywna rehabilitacja dla Olafka

Orteza oraz intensywna rehabilitacja dla Olafka

Aktualności1

  • Dzień dobry kochani orteza już odebrana :) Teraz się do niej przyzwyczajamy… choć nie jest łatwo bo Oluś jest na nie to dziennie próbujemy póki co na noc :) teraz rehabilitacja żeby choć mniej bolalo 
    Dziękujemy za wszystkie wpłaty na Olafka ♥️♥️♥️image
    image

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.

Opis zrzutki

Dzień dobry kochani ♥️♥️♥️
Olafek jest już po zabiegu fibrotomii we Włoszech, który odbył się dzięki Wam ♥️♥️♥️ oraz po dwumiesięcznej rekonwalestencji.
Jesteśmy ogromnie wdzięczni.
Teraz czas na intensywną rehabilitację, która będzie polegać na rozciąganiu stawów i mięśni.
Nie będzie to przyjemne dla Olusia niestety.
Do tego Olaf musi mieć zrobioną ortezę na prawa nogę która kosztuje 9000 zł.
Jest ona konieczna aby kości Olafa rosły prosto. 
Do drugiej nóżki potrzebna jest wkładka. Okazało się, że noga jest krótsza o Ok 1 cm.
Dlatego każda złotówka jest dla nas cenna aby dążyć do wyznaczonego nam celu - chodzenia bez bólu! 
W czerwcu czeka nas jeszcze wizyta na oddziale neurologii gdzie zostanie podjęta dezycję co z torbielem Olafa w główce. 
Będziemy informować Was na bieżąco ☘️❤️

Komentarze 4

 
2500 znaków
  •  
    Magda T.

    Trzymamy kciuki!

    100 zł
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Dacie radę! Będzie dobrze! Olafek będzie chodził♥️♥️♥️

    20 zł
  •  
    Użytkownik niezarejestrowany

    Kochana Rodzinko.
    Życzę dużo zdrowia i siły z modlitwą. Będzie dobrze, bo musi ❤️

    100 zł
  •  
    Użytkownik niezarejestrowany

    Zdrówka młody ❤️

    1 000 zł
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez