id: kvcfpk

Ból życia nie odpuszcza na święta - na leczenia psychiatryczne i psychoterapie

Ból życia nie odpuszcza na święta - na leczenia psychiatryczne i psychoterapie

Nasi użytkownicy założyli 1 167 460 zrzutek i zebrali 1 215 078 964 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Okres świąt Bożego Narodzenia jest czasem specyficznym - chcielibyśmy, żeby w tym czasie nikt nie pozostał sam, bez pomocy, bez opieki. Choroby psychiczne, depresje i uzależnienia niestety na ten czas nie odpuszczają, a wręcz często się uaktywniają. Razem możemy pomóc naszym podopiecznym również albo szczególnie w tym czasie. Dołącz do zbiórki i sprezentuj potrzebującym dostęp do psychoterapii i konsultacji psychiatrycznych.
Komu pomagasz?


Nasi podopieczni trafili do nas na różnych etapach życia:

  • Młody chłopak, na początku małżeństwa , przestraszony myślami "żyć mi się nie chce". Spadek nastroju był dla niego nie groźny do czasu straty pracy i pozostaniu w obliczu kredytu ( którego rata wzrosła dwukrotnie ) wraz z niepracującą żoną. Spodziewają się dziecka.


  • Emerytka, której funduszy nie starcza na podstawowe potrzeby. Długo uważała , że "depresja" w jej wieku szczególnie, nie istnieje - "po prostu trzeba się wziąć do roboty". W pewnym momencie przestało to pomagać. Na oddziale szpitala psychiatrycznego zrozumiała, że coś jest jednak nie tak.


  • Chłopak lat 33, uzależniony głęboko od marihuany. Walczy, żeby nie stracić pracy i odbudować życie, które już trochę potrzaskało.


  • Podopieczna domu dziecka, po próbie samobójczej.


… to przykładowe pola bitwy, na których rozgrywa się walka. Wszystkie te osoby łączy jedno – chęć do pracy nad sobą, aby stanąć na nogi, aby uratować życie swoje, swoich rodzin i nadzieja...


Ile zbieramy?


Pierwszorzędną i podstawową pomocą jaką potrzebujemy zapewnić naszym podopiecznym to opieka lekarza psychiatry oraz stała psychoterapia – to regularne spotkania, raz w tygodniu, a czasem nawet dwa, z psychoterapeutą przez minimum pół roku. Poprzez tę zbiórkę chcemy zapewnić naszym podopiecznym opiekę na najbliższy miesiąc, może półtora.


Aby obecnym podopiecznym zapewnić pełnię leczenia, potrzebnych jest 10 000 zł. Skąd ta kwota?


Wizyta u lekarza psychiatry to koszt od 240 zł do 300 zł - w zależności od problemu potrzeba konsultacji co dwa miesiące lub nawet co dwa tygodnie.

Psychoterapia to koszt 160 zł -200 zł za wizytę indywidualną i 240 zł -350 zł za terapię małżeńską.
Za każdą historią jednego człowieka, stoją jeszcze bliscy, rodzina , znajomi... zmiana jednej osoby niesie za sobą kolejne zmiany. Pomagając dajemy nadzieję na to, że życie nie kończy się w wieku 30 lat, dajemy konkretnym osobom wiarę w to, że z uzależnienia można wyjść i jeszcze żyć normalnie, dajemy szansę na posklejanie małżeństwa i rodzinę dla dzieci, dajemy miłość, która jest jedyną odpowiedzią na ból życia.


O nas


Mam na imię Paulina i od września 2021 roku (z pomocą wielu ludzi) prowadzę Fundację "Maria Magdalena". Naszą misją jest pomoc w sytuacjach problemów ze zdrowiem psychicznym – wszelkich zaburzeń, depresji, uzależnień, oraz szerzenie świadomości na te właśnie tematy. Misja oczywiście nie wzięła się z powietrza - osobiście przeszłam drogę z uzależnienia od narkotyków, potem alkoholu, żeby na końcu spotkać się ze skrywaną pod tym wszystkim depresją. Dziś wolna i szczęśliwa pomagam innym osobom, które są gotowe zawalczyć o własne życie.

Wierzę, że do mnie dołączysz i zechcesz wesprzeć potrzebujących.


Już teraz dziękuję za Twoje dobro!


Jeśli chcesz przekazać darowiznę bezpośrednio na konto, użyj tych danych:

Fundacja Maria Magdalena

ul. Jana Matejki 23/21

99-300 Kutno

nr konta: 80 1020 3440 0000 7002 0279 4907

tytuł przelewu: darowizna-" Ból życia nie odpuszcza na święta - na leczenia psychiatryczne i psychoterapie"

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 18

KM
Karolina
100 zł
K.
K.K.
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
KB
Kinga Belicka
ukryta
AB
Aneta Baran
90 zł
RB
50 zł
DO
Domi
 
Dane ukryte
1 168 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KA
Kasia
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków