id: kvjv75

Łuczniczka konna w drodze po złoto

Łuczniczka konna w drodze po złoto

Nasi użytkownicy założyli 1 015 859 zrzutek i zebrali 1 063 540 812 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nazywam się Anna Sokólska, jestem rodowitą Podlasianką, łuczniczką konną, sportowcem, trenerem. Od przeszło dekady mam zaszczyt reprezentować Polskę w zawodach łucznictwa konnego na arenie międzynarodowej. Rywalizuję na równi z mężczyznami i od wielu lat bronię tytułu najwyżej notowanej kobiety w tym sporcie na świecie. Realizuję swoją pasję, promuje Polskę i przygotowuję do zawodów młodych adeptów naszej dyscypliny. Aby utrzymać tą pozycję, muszę się rozwijać, biorąc udział w najbardziej prestiżowych zawodach międzynarodowych.


e80cc1c8a5a0088d.jpeg

Już 15 czerwca będzie na to kolejna okazja. W Turcji organizowana jest 2 runda European Grand Prix, którego pierwsza odsłona odbyła się w kwietniu i maju w Polsce na Polach Grunwaldu. Wraz z moimi kolegami z reprezentacji wywalczyliśmy tam pierwsze miejsce. Teraz jest kolejna szansa na zdobycie tak ważnych dla nas punktów, które pozwolą nam powtórzyć sukces i umocnić naszą pozycję w całym cyklu zawodów.


Pomimo niezawodnego wsparcia ze strony moich wspaniałych Patronów, przyjaciół, klubu AMM Archery, nie jestem w stanie dopiąć budżetu na ten wyjazd. Dlatego zwracam się do Was – miłośników łucznictwa konnego, o pomoc w sfinansowaniu

podróży i startu w tych zawodach. Wielokrotnie pokazaliście, że mogę na Was liczyć. Również tym razem wierzę w Waszą pomoc. W Turcji dam z siebie absolutnie wszystko, abyśmy po moim powrocie, mogli wspólnie świętować NASZ sukces.

Strzała!


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 63

 
Dane ukryte
ukryta
DP
DOROTA POLECH
200 zł
MB
Mateusz Bijak
250 zł
NA
Natalia
50 zł
PS
Paweł Szymański
100 zł
JB
Joanna Bankov
150 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
BG
Barbara Gębała
50 zł
 
Dane ukryte
9 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków