id: kvre4s

WYPRAWA KAZBEK 2019 - POMÓŻ RATOWNIKOM TOPR

WYPRAWA KAZBEK 2019 - POMÓŻ RATOWNIKOM TOPR

4 445 zł
z 10 000
44%
zakończona
28.09.2019r
72
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 013 989 zrzutek i zebrali 1 060 118 847 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Artur Aksiutin, Łukasz Winiarski i Rafał Walicki – to nie tylko przyjaciele ANG Spółdzielni, ale również prawdziwi miłośnicy wspinaczki. Już 16 września wyruszają zdobyć szczyt KAZBEK. Doceniając trud i pracę ratowników TOPR postanowili otworzyć zbiórkę, której celem jest pomoc finansowa ratownikom. ANG Spółdzielnia wspiera wyprawę przyjaciół i ich szczytny cel.

przekażemy każdą złotówkę ratownikom topr!

dołącz do nas!

KIM JESTEŚMY?

Nazywamy się Artur Aksiutin, Łukasz Winiarski i Rafał Walicki, jesteśmy wielkimi miłośnikami górskich szlaków, wspinaczek oraz nowych wyzwań. Na co dzień jesteśmy ekspertami kredytowymi i Spółdzielcami w ANG Spółdzielnia. Na jednym z górskich wyjazdów organizowanych przez ANG, a konkretnie będąc w Schronisku PTTK w Dolinie Pięciu Stawów, postanowiliśmy pójść o krok dalej i podjąć wyzwanie zdobycia góry KAZBEK. Chcieliśmy jednak, aby nasza wyprawa miała ważny sens i cel, stąd pomyśleliśmy, aby zorganizować zbiórkę na rzecz ratowników TOPR.

NASZ CEL: pomoc ratownikom TOPR

TOPR nie otrzymuje wystarczających środków na swoją działalność. Aby nam pomagać i często ratować życie musi prawie połowę kosztów swojej działalności pozyskiwać we własnym zakresie. TOPR-owi pomagają sponsorzy, ale też zwykli ludzie, którzy organizują akcje zbierania funduszy.

MOŻEMY WSPÓLNIE POMÓC

WESPRZYJ SŁUŻBY TOPR

CO NAS MOTYWUJE?

Wyprawa rozpoczyna się już 14 września, kiedy to wylatujemy z Wrocławia do Gruzji. Wspinaczkę rozpoczynamy 16 września, a szczytowy atak planujemy już cztery dni później, czyli 20 września. Wyprawę finansujemy samodzielnie, nie zbieramy funduszy na wyjazd. Chcemy jedynie zwrócić uwagę na możliwość wsparcia ratowników TOPR.

POMÓŻMY RATOWNIKOM! KAŻDY MIŁOŚNIK GÓR MOŻE KIEDYŚ POTRZEBOWAĆ ICH POMOCY!

Informacje o organizatorze

WYPRAWA KAZBEK 2019

Stworzona przez ANG SPÓŁDZIELNIA

ANG Spółdzielnia to działająca już od prawie dekady, profesjonalna ogólnopolska organizacja pośrednictwa finansowego, współpracująca z największymi instytucjami finansowymi w kraju.

ANG Spółdzielnia to pierwsza w branży finansowej firma, której właścicielami w 100% są jej pracownicy. W ANG przede wszystkim ważni są ludzie, zarówno pracownicy, współpracownicy, klienci i partnerzy. Dla nas praca to służba ludziom, mająca na celu sprzedaż usług finansowych w oparciu na szczerych intencjach.

ANG realizuje cele biznesowe zgodnie z najważniejszymi wartościami, wdrażając projekty społecznej odpowiedzialności, patrząc w przyszłość, dbając o środowisko i wymagając wiele od siebie.

KAZBEK (5047M N.P.M.)

wyzwanie 2019

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 3

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Gazeta
W podziękowaniu za wpłatę prześlemy Państwu gazetę wydaną przez Fundację Nienieodpowiedzialnych, powołaną przez ANG Spółdzielnię. Adres do wysyłki pro...
50 zł

Kupione 4

Zakończona
Inne
Książka i gazeta
W podziękowaniu za wpłatę wyślemy gazetę oraz książkę wydaną przez Fundację NIenieodpowiedzialnych, założoną przez ANG Spółdzielnia. Adres do wysyłki ...
200 zł

Kupione 2

Zakończona

Wpłaty 72

AA
Artur Aksiutin
300 zł
AS
Agnieszka Szuba
250 zł
MK
Michal Kucharski
200 zł
MK
Michal Kucharski
150 zł
MF
Marta i Łuki
100 zł
ML
Monika Lesiczka
100 zł
MN
Marcin No
100 zł
BD
Bartosz Dawidowicz
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Powodzenia.

  15 zł
 • Mirosław

  No chłopaki... Zrealizujcie i moje marzenie. Powodzenia. Jakby co to zapytajcie w Kazbegi o nocleg u nauczycielki Maji. Fantastyczna kobieta i warto ją wspomóc zapłatą za nocleg bo po śmierci męża ledwo wiąże koniec z końcem.

  500 zł
 • MF
  Marta i Łuki

  Trzymamy kciuki chłopaki!!:)

  100 zł